Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám romákkal állt össze és...

Apám romákkal állt össze és teljesen befűzték, őt nem bántják csak kihasználják velem viszont iszonyatosan undorítóak és ki is túrtak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szinte megutáltattak a saját apámmal, ők két marékkal zsigerelték én egy fillért sem kapok tőle. Iszonyatosan manipulatívak.... próbáltam apámmal is beszélni de olyan régóta benne van és annyira fokozatosan szálltak rá, hogy észre sem veszi.


Vezető pozícióban volt, most munkanélküli. Emberileg is leépült, szomorú, lezüllött. Aggódom miatta. De nem fogja otthagyni őket, mert tudjátok milyenek. Nagyon álszentek és megjátszák az összetartást a kihasználás érdekében.


Remélem a kérdésem nem számít rasszizmusnak. Komoly probléma ez számomra. Mit tegyek? 20 éves vagyok.


2013. febr. 21. 10:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Kihagytam egy fontos dolgot, apám társkeresőn ismerte meg a roma nőt, de még én sem láttam rajta, hogy az. Csak olyan romásnak tűntek de azt hittem, hogy ez ilyen gettós dolog.


Aztán kiderült, hogy ők bizony azok, de szépen fokozatosan.

2013. febr. 21. 10:54
 2/13 A kérdező kommentje:

Ráadásul apám a legnagyobb jószándékával húzta ki a nőt a szarból és mindig kedves volt a gyerekeivel.

(ez fordítva nem így van, a roma nő már szinte a kezdetektől fogva úgy beszélt velem mint egy szarral, és később már a gyerekei is)

2013. febr. 21. 10:55
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt haverom csúszott így le a hajléktalanságig, alkoholizmusig ... már meghalt ... közös ismerősünk érdeklődött nálam felőle, mert a lánya szeretett volna többet tudni róla ... nem mondtunk el mindent


részvétem

2013. febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
arra gondoltam hogy leborotválom a hajam, bakancsban, bomberben járok, stb, hátha így elüldözöm őket, ha nem, akkor átmegyek pár "ismerőssel" bár nem vagyok szélsőséges, ha csak így tudom megmenteni az apámat, bármire kész vagyok.
2013. febr. 21. 11:03
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Otthonról túrtak ki?

Kié a lakás? Haszonélvezet van? Anyukád?

2013. febr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

albérletben élnek, de az örökségre hajtanak (apáméra)

a roma nőnek van háza de odaadta a lányának. szerintem még nem késő kimenteni ebből a helyzetből, de konfliktusok nélkül nem fog menni.

2013. febr. 21. 11:05
 7/13 anonim ***** válasza:

KEdves kerdezo, az anyukadert aggodsz, aki a fiatal lanyokat beengedi a lakasaba, s most apukadert, mivel a tarsa kihasznalja stb.

EGyedul eltek a szuleid, akiknek tarsra, baratokra volt szukseguk, s mint tapasztalod, hogy az apukad is megtalalta a tarsat ennek a nonek a szemelyeben. Az apukadat a valtozasok megviseltek, nem tudta elfogadni, de feldolgozni sem, s ugy erezte, hogy egy tars lesz az, aki majd segitsegere lesz, ez neki jelenleg megfelel, te ezen valtoztatni nem tudsz, ez apadnak az elete!

2013. febr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Hagyd a fenébe...-a saját életedre gyúrj.Ezzel a fajjal ne kezdjél se bakancsba-se máshogy,csak a te életed is tönkre menne tőle.Legyen munkád,párod-nem vagy már kisgyerek...apád meg oldja meg az életét ahogy akarja.
2013. febr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem jó tanács és ne is azt tedd,de én biztos aprítanék köztük,magamat ismerve....
2013. febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és amúgy apád felnőtt ember,ha neki jó koszosokkal lógni hát tegye.Az ő élete,max figyelmeztesd hogy nagyon nem jó írány ahova tart és ennek nem lesz jó vége,és hogy aggódsz miatta stb.
2013. febr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!