Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem ilyen helyzetb...

Mit kéne tennem ilyen helyzetben? Nem tudom hogyan kéne cselekednem. Cselekedjek egyáltalán?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy azt hiszem az anyám és a nénikém prostituált.Nem mondták el nekem,nem is említettek semmi ilyesmit soha,de találtam jeleket.Például mostanában anyu kapott külföldön munkát,és mikor megnéztem az e-maileit hogy kapott-e új üzenetet,találtam egy erotikus munkát hirdető olvasott levelet.Ő végig azt mondta nekem hogy takarítói munka.Nem mondtam neki hogy olvastam azt a levelet.

De sokkal több is van,rengeteg "provokatív" ruhája van,amiket sose hord,de mindig viszi őket valahova,találtam nála egy csomó óvszert(nem keresgéltem)

A nénikémmel is sok ilyet tapasztaltam,az egyik ilyen erősítette meg bennem a gyanút:

Telefonált,mikor befejezte anyámnak kezdte mondani hogy XY szeretné hogy ő legyen a Madame(aki a lányokat igazgatja a bordélyházakban)

Egy szónak száz a vége,fogalmam sincs mit csináljak.

Abban teljesen biztos vagyok hogy nem ítélem el őket,szeretem őket akármi is legyen,de nem tudom hogy hogyan kéne ezt kezelnem.Ha felhozom azzal csak bajt kevernék,ha nem,akkor egy egész életen keresztül hazugságban éljek?Ők egész életükben azt higgyék hogy titkolniuk KELL?Pont előlem?Ez fáj egy kicsit...

És mi van ha mindent rosszul értelmeztem?Lehet hogy anyámnak csak barátja van?De ha igen,miért titkolja ennyire?

Össze vagyok zavarodva,valami tipp hogy mit csináljak?Gondolat?Volt veletek hasonló?


2013. márc. 23. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. márc. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Áprilisban leszek 18.
2013. márc. 23. 18:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehetseges, hogy igaz a gyanud. Amugy nem is csodalkozom, hiszen sokan alig kapnak pent a munkajukert, alig tudjak gyozni az anyagiakat. Biztosan nem kedvtelesbol csinalja, hanem mert nincs sok mas valasztasa. Nem itelem el oket en sem. En rakerdeznek, es megmondanam, hogy errol beszelni kene, es hogy megertem a helyzetet. Neki is jobb, ha tuds rola, mert barmi gond erheti oket kulfoldon is (sajnos gyakori hogy eltunnek emberek foleg ebben a szakmaban stb), es akkor legalabb tudd riasztani a rendorseget vagy szolni hogy baj van. Szerintem hozd fel a temat!
2013. márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jól kezelted eddig a gyanúdat, nagyon óvatosan próbálkozz azért amit az első írt (legyen információd) ... biztos, hogy nehezen vallja be neked, mert szégyelli
2013. márc. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a szomorú, hogy már egyre többen csinálják ezt. Nem jó belegondolni, hogy hova halad ez a világ. Nekem is voltak ismerőseim, akik ezzel foglalkoztak és előttem is sokáig titkolták, véletlenül derült ki. Az a vicc, hogy sokan ezzel a munkával fizetik ki a tandíjukat az egyetemeken is.
2013. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam,hogy esetleg valahogy rávehetném őket hogy elmondják.Mutatok nekik valami műsort/történetet ami ilyesmiről szól,talán attól erőre kapnak és elmondják...

Nem tudom hogy képes leszek magamtól előrukkolni a témával,eléjük állni ezzel...mit gondoltok a célozgatós ötletről?

2013. márc. 23. 18:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne kérdezz rá agresszívan, feltehetőleg azért nem mondják el, mert szégyellik!
2013. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Snapette ***** válasza:
A célozgatás lehet, hogy óvatosabbá teszi őket, és többet nem tudsz meg semmit. Inkább szerezz még információt, ha tudsz, most már tudod, hogy mire kell figyelned, és ha tudsz valamit biztosan, megcáfolhatatlanul, akkor már elő lehet állni vele, megmondani, hogy tudsz róla, megérted esetleg, és beszélnél róla, ha akarja.
2013. márc. 24. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En leulnek csak az anyukammal, es kedvesen, megertoen elmondanam mire gyanakszom. Meg ha tevedsz is mi tortenhet, kivegeznek? Minden jel erre mutat, nehogy mar te erezd magad szarul, jogod van tudni rola, hogy igaz vagy sem.
2013. márc. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!