Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen összezavar! Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összezavar! Most akkor mi van, hogyan, illetve hogyan ne cselekedjek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki megtudta, hogy szeretem.De nem viszonozta az érzéseimet, sőt a szemem előtt összejött egy persze sokkal szebb lánnyal.Azóta eltelt néhány hónap, szakított a csajjal, eddig azt hittem, elengedtem, de mostanában

teljesen elbizonytalanított. Múltkor, mikor azt mondtam az egyik osztálytársamra, aki fiú, hogy normális,

így szólt: "Akkor járjál vele, hülyelány!"

Előszeretettel fogdos (szintén szebb) lányokat az orrom előtt, ilyenkor néha rám néz. Ma meg szóltam az egyik osztálytársnőnknek, amikor belepofátlankodott a képbe, hogy ne tudjam kikerülni az arcát, hogy rátekintsek. Most akkor mi van?


2013. márc. 1. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
csak szivat. Elég undorító dolog hogy vissza él azzal hogy tetszik neked. Ha ez megnyugtat hidd el majd vissza kapja ezt még.
2013. márc. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézd levegőnek, ne vagyél tudomást róla.

Ha akkor sem startol rád, akkor esélytelen.

Amúgy meg élvezi, hogy féltékennyé tesz.

Egyéni vélemény: nekem nem kéne ilyen fiú...

2013. márc. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, nézd levegőnek ne is érdekeljen amit csinál.

Ezzel csak neki lesz rosszabb!:)

17f

2013. márc. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!