Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen esetben hogy cselekedjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomikazu kérdése:

Ilyen esetben hogy cselekedjek?

Figyelt kérdés

A haverom először vitt el buliba pedig 15 vagyok.

A bulit egy osztálytársa rendezte így ő ki ismerte magát.

Én észre vettem két lány osztálytársamat mázlimra pont az a

lány volt az egyik akibe szerelmes vagyok. Ígyhát köszöntem nekik

és a barátnője elég furcsán nézett rám kérdezte is hogy mit csinálok itt ?! De amint válaszolni akartam odajött a haverom és meglökött így

ráestem arra a lányra akit szeretek felsegÍtettem bocsánatot kértem és elmentem inni amikor eszembe jutott hogy nemrég kaptam egy kiTűzőt

ami Gyilkos elmés akkor Arra gondoltam hogy oda adom neki mert tudom hogy szereti. Oda mentem hozzá és oda adtam neki annyira megörült hogy meg is ölelt mikor megölelt éreztem hogy valaki szorítja a vállam de mielött megtudhadtam vOlna hogy ki már a földön voltam egy szőke gyerek volt az a haverom osztályából aki mindig is szeretett velem szÍvózni ahogy a földön feküdtem Gyomorba rúgott ekkor a szerelmem arrébb lökte és megkérdezte hogy jól vagyok-e erre csak annyit mondtam hogy -Ez a csávó a Pasid ?! A szőke gyerek átkarolta a szerelmem és azt mondta hogy -Még nem sikerült rá vennem hogy az legyek . Elköszöntem tőlük és haza mentem mert úgy éreztem hányni fogok de az a Köcsög követett Felpofozott és neki csapott a falnak és azt mondta hogyha még egyszer meglát a csaj közelébe akkor agyonver. Másnap a szerelmem becsengetett hozzám és megköszönte az ajándékot és bocsánatot kért amiért megölelt 0.0 majd elszaladt nah most mit tegyek ?! 0-0


2013. jan. 5. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:
A lányt kérdezd meg,mert lehet,hogy amúgy bejönnél neki,és ez a srác csak képzelődik.
2013. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!