Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dolgokat vágtatok...

Milyen dolgokat vágtatok egymás fejéhez egy-egy veszekedés során?

Figyelt kérdés

Amit mondjuk tiszta higgadt fejjel nem mondanátok!


Kort/Nemet


2013. márc. 24. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Papucsot, fakanalat, íróasztalt.



:)))


Na jó, viccet félretéve, nagyon ritkán veszekszünk és azt is elkomolytalankodjuk :P

2013. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%

Soha nem veszekedtünk még

29N&34F

2013. márc. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
A párommal nem lehet veszekedni, mert ha elkezdem mondani, akkor vagy elkezd röhögni, vagy elpoénkodja az egészet.
2013. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
nem vágok semmit a fejéhez, mert nem vagyok egy paraszt és egyébként is, ha komolyan gondolnám, akkor már elmondtam volna, ha meg nem akkor nem mondom neki alaptalanul.
2013. márc. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt, ami a legjobban fáj a másiknak.
2013. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

csak azt mondom, ami jogos, valós alapja van, és rosszul esik nekem. nem fogom valótlanságokkal vádolni, sem pedig felnagyítani a hibáit.


ha ebből sem ért, akkor legalább a tudat vigasztal, hogy elmondhattam neki a neheztelésem okát.


25L

2013. márc. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vitában néha átcsúszunk egymás hibáztatásába, de később hideg fejjel rendezni szoktuk.

Konkrét mondat vagy sértés még nem hangzott el, vagy annyira nem volt emlékezetes, hogy már nem jut eszembe.

2013. márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A párom hajlamos felemlegetni és felnagyítva a fejemhez vágni a hibáimat. De a legnagyobb baja az velem, hogy én nem megyek bele ebbe a játékba, mindig ráhagyom, ha veszekszik. Állítólag idegesítően érzéketlen vagyok, mert soha nem veszítem el a fejem. :)
2013. márc. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Parommal nem lehet igazan veszekedni, mert nem megy bele a vitaba.

Egymas fejehez nem szoktunk soha semmit vagni, maximum akkor bukik ki belolem 1-2 dolog, de ez sosem olyan dolog, hanme mar akkor is sejthette, hogy bosszant, csak nem tettem szova, de amikor tobbedjere tortenne akkor kifakadok, hogy mar megint (pl reggel szepen indul nap, mar 2 napja megigerte hogy vegre elmegyunk valahova (csak setalni, tehat semmi extra) erre hivjak a munkahelyerol, h xyont kilakoltatjak, (ez szombaton volt)

Menjen be dolgozni (mindezt a kunkaideje kezdete elott 10 perccel...) hiheto h akkor tudta meg ugye a mnkatars, h ot akkor kilakoltatjak....

Persze nem ez volt az. Elso eset h minden tervet fel kellett rugni, mert valamelyik gyoker nem tud tervezni(amugy jofejek a munkatarsai, csak ilyenkor akadok ki rajuk, mert azt hiszik mindig tud ugrani az ember es kihasznaljak a paromat, de o ezt nem mindig akarja eszrevenni)

Es akkor kifakadtam, nah jo levagtam a hisztit, hogy mar nem az elso eset, es a munkatarsai fontosabbak, olyan nincs, h akkor szolnak.

Termeszetesen nem azt mondom en sem h ne lehessen ra szamitani, de mindennek van hatara.

Megbeszeltuk nem vagtunk egymas fejehez ezen kivul semmit, kompromisszumot kotottunk, fel napot bement utana elmentunk a programunra. A masik felet megoldottak maskepp.



Tehat nalunk max ennyibol allaz egymas fejehez vagas, egyebkent nagyon ritkan veszekszunk...

2013. márc. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!