Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám enyhén szólva ki akarja...

Anyám enyhén szólva ki akarja nyírni a barátomat. Mivel változtathatnék a véleményén? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval kiderült,hogy megfertőződtem Trichomonas-sal,és a barátom volt akitől elkaptam. Ő nem tudott róla,hogy beteg védekeztünk is,szóval valószínűleg valamelyik közös fürdőzésünk alkalmával kaphattam el. Átbeszéltük vele,kezeltetni fogjuk magunkat amint lehet,minden oké. Anyám viszont ki akarja tekerni a pasim nyakát. Úgy csinál,mintha minimum AIDS-es lennék,vagy,mintha a barátom szándékosan fertőzött volna meg.

Persze meg tudom érteni,hogy kiakadt,de azért mégis... mivel nyugtathatnám le?


2013. febr. 4. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Mi a csodának tárgyalod meg az ilyesmiket anyádddal!?!??!


Anyádnak meg nem ártana, ha adnál egy könyvet az ilyen jellegü fertözésekröl.

2013. febr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Ezt mi a ráknak osztottad meg édesanyáddal? Ha a szexuális élethez felnőtt vagy, akkor ahhoz is legyél az, hogy vállald érte a felelősséget (magyarán menj el szépen az orvoshoz, és fizesd ki, majd alkalmazd a gyógyszered).
2013. febr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

Húgom is összeszedett valamit a régi barátjától, ő is elmondta itthon. Nem értem miért baja ez a válaszolóknak. Azt is elmondja ha meg van fázva.

Nem értem miért akadt ki anyukád, persze nem azt mondom járjon örömtáncot, de nem értem ezt a hevességet.

2013. febr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Azt is elmondja, hogy megvan fázva...


Ne haragudj, de a szexuális jellegű fertőzés szerintem magánügy, az adott párra tartozik. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy a leány odaáll az anyuka elé adott esetben és közli "anya, menjünk már el a dokihoz, kankóm van!". Ne már. Az ilyesmit illik diszkréten intézni.

2013. febr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Viszonytól függ. nem értem miért ne lehetne elmondani. Persze van aki két ember dolgaként kezeli, van aki elmondja a barátnőinek, testvérének, édesanyjának. Szerintem ezzel nincs gond.
2013. febr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
2-es és 4-es: eléggé sajnálom azt, aki a saját anyjával nem tud ilyet megbeszélni... én kb. bármilyen cikis dologgal fordulhatok hozzá.
2013. febr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Én is kinyírnám, aki a lányomat megfertőzné. Mert bár törölköző útján is terjedhet, de a férfiaknál szinte kizárólag nemi úton. Ergo, a kedves barátod már valószínűleg összeszedte valakitől a kapcsolatotok előtt, vagy ami még rosszabb, veled egyidejűleg mással is volt. Egyik sem tenné számomra ideális jelöltté. Ráadásul nem is a legenyhébb nemi betegségek közé tartozik....bár vannak súlyosabbak is. Te vagy akinek ez az első kapcsolata? Már tettél fel kérdést a trichonomasról , ugye?
2013. febr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nyílván anyukád nagyon dühös és emiatt beszél szamárságokat. Dühében az ember mindent odavághat a másiknak. Ha komolyan gondolja a kinyírást, az az ő gondja. Kalocsán van hely a gyilkosoknak mindig.


Egyébként mi a francnak mondtad el anyukának ezt? Amikor észrevetted, hogy gáz van, akkor nem anyukához kellett volna robogni, hanem egy bőr- és nemigondozóhoz.

Nem kell lenyugtatni, majd lenyugszik magától. De azért azt gondold át, hogy te mit érzenél és hogyan cselekednál az ő helyében...


Jó tanulság legyen: máskor pedig gumi nélkül ne feküdj össze senkivel. (Közös fürdőzés során nagyon kevés nemi betegséget lehet elkapni. Gumi nélküli közösüléssel annál többet.)

2013. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Naszóval,először is:

Anyámmal nagyon jóban vagyok,olyan mintha a barátnőm lenne,ergo egyértelmű volt,hogy tudjon róla (mellesleg ápolónő,szóval ha nem mondtam volna meg akkor is megtudta volna). Viszont nem ez volt a kérdésem,légyszi ne ezen lovagoljatok.

Másodszor: Vállalom a felelősséget,elmegyek az orvoshoz amint lehet,és kezeltetni is fogom magamat,a barátommal együtt.

Harmadszor: Tudom,hogy valszeg a barátom volt aki hordozta a betegséget,azt is sejtjük,hogy honnan,de se ő,sem én nem tudtuk,hogy fertőzött. A baj már megtörtént,késő ezen rágódni. Mellesleg emiatt nem fogom kidobni a barátomat.

Negyedszer: Igen,ez a kérdés is az enyém,csak nem akartam összekeverni a két témát: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__39655..

Aztán: Nem,anyám nem gondolta halál komolyan a kinyírás dolgot, azért írtam, hogy "enyhén szólva" :)

És végül: Gumival védekeztünk,ezért veszem biztosra,hogy a fürdővízzel kaptam el a nyavalyát.


Van még kérdés? :)

2013. febr. 4. 23:09
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem más miatt dühös anyukád a pasidra. Ez csak ürügy. Messziről bűzlik a dolog. Főleg, hogy ápolónő az anyukád. Én rákérdeznék.
2013. febr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!