Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz helyen voltam rossz...

Rossz helyen voltam rossz időben anyámék váláskor munkanélküliség stb. Anyám teljesen kikészített. Hogyan állhatnék talpra?

Figyelt kérdés
Anyámék 2 éve elváltak én pont akkor lettem munkanélküli,azaz esélyem sem volt otthonról elköltözni.Több kevesebb sikerrel voltak munkáim,de vagy megszűnt a cég vagy csak időlegesen kerestek embert,amit természetesen nem közöltek velem.Ismét itt vagyok 8 hónappja munkanélkül.Anyám engem használt lelki szemetesnek a váláskor és persze hálából még jó párszor belém is rúgott,apámat ócsárolta elöttem hogy ugyan olyan vagyok mint ő stb.Minden nyügével bajával megtalált,teljesen lehúzott lelkileg miközben nekem is éppen elég gondom van és volt.Itt vagyok munkanélkül,másról nem szól az életem hogy az ő nyomoruságos életét hallgatom,miközben nekem is van elég gondom.Elköltözni nem tudok,mivel nincs munkám.A legjobb megoldás külföld lenne hogy megszabadúljak tőle,de ahhoz is pénz kellene hogy lelépjek.Nem tudom mit tehetnék?Teljesen ki vagyok idegileg már felemésztett ez az egész.Valami tipp esetleg?
2013. márc. 25. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Első legfontosabb lépés, hogy mielőbb munkát találj. Bármit, amivel elég pénzt össze tudsz kaparni, hogy tovább lépj.

Tedd félre a büszkeséged, vállalj takarítást, árufeltöltést... 2-3 hónap alatt talán összejön egy albérletre való. Persze nem úgy, hogy egyedül fizeted, hanem lakótársnak mész valahová és szobát bérelsz.

Nekem így sikerült kitörni otthonról.

2013. márc. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kicsit szedd meg magadat, akár ideiglenesen menj el barátokhoz, barátnőkhöz másik városba, munkásszállóba, bárhova, ahol munka van, és utána ki tudsz menni külföldre is :)
2013. márc. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!