Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak ismerőseitek, vagy...

Vannak ismerőseitek, vagy rokonaitok, akik egyáltalán nem találják a helyüket a világban?

Figyelt kérdés

Bocs a kategóriáért, nem tudom, ez a kérdés hova illene, meg amúgy is itt kapnám a legtöbb és a legértelmesebb választ.

Arra vagyok kíváncsi, hogy ismertek e olyan embereket, akik még huszonévesen se találták meg a helyüket a világban? Tehát nincsenek barátaik, se kutyájuk, se macskájuk, nem tudnak hova járni se hétvégén, se hétköznap, mert nincs kivel. Nem az érdekel, hogy vannak e céljaik, hanem hogy az emberekkel milyen a viszonyuk. Nálam szerencsére ez a helyzet megváltozott, viszont magam miatt is kérdezem, mert még mindig úgy érzem, nem találtam meg igazán a helyem. És ugyan már nem vagyok egyedül, mint az ujjam, mégis sokszor nagyon egyedül és elveszettnek érzem magam, mert még mindig nem találtam meg igazán a helyem. Sok ismerősöm volt, akik ugyanebben a cipőben jártak és így felnőtt korukra a perifériára kerültek és teljesen elkallódtak, nem lett belőlük semmi, mármint nem értek el semmit az életben. Hogy változott ez meg teljesen?



2013. márc. 25. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Én régebben éreztem úgy, hogy egyedül vagyok, igaz voltak barátaim, de sokszor csalódtam bennük......

Én akkor találtam meg a helyem, mikor találkoztam a párommal :) azóta nem vagyok egyedül és teljesen jól érzem magam. Szerintem egy jól működő párkapcsolat nagyon sokat tud segíteni, legalábbis az én esetemben ez igaz. Együtt könnyebben oldjuk meg a problémákat, én is sokkal magabiztosabb,nyitottabb vagyok, ráadásul nagyon megnyugtató érzés, hogy van kire számíthatsz stb.... Mikor régen egyedül voltam, nem jártam el sehova, voltak céljaim, de magányos voltam és sokszor lett volna szükségem arra, hogy valaki ott legyen mellettem.......Tehát az én esetemben egy jó párkapcsolat kellett ahhoz, hogy megtaláljam a helyem a világban! :)

2013. márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak és le is nézem őket. 2 fiúismerősöm is ilyen, semmit nem tudnak magukkal kezdeni, otthon döglődnek, munka az fájna, otthon depiznek, hogy nekik milyen szar. Apám ugyanilyen még 40 valahány évesen is. Szánalmas.
2013. márc. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is jobban érzem magam, amióta párom van. Az ezelőtti állapot olyan rossz volt, hogy szinte életképtelennek éreztem magam, nem volt erőm semmihez, ma viszont sokkal jobb és ennek örülök. Viszont néha feljönnek ezek az emlékek, amikor magányos voltam és elviselhetetlen, azt se tudom, hogy a francba éltem túl, hogy nem őrültem meg???? Az biztos, hogy ma már a legrosszabb ellenségemnek se kívánnám azt, hogy magányos legyen.
2013. márc. 25. 16:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Ha újrakezdhetném az életemet, megtenném.
2013. márc. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!