Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sokszor férfiak miért...

A sokszor férfiak miért lépnek le, és hagyják egyedül az anyát a gyermekével?

Figyelt kérdés

2012. okt. 27. 11:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Minden kapcsolat, házasság, szakítás, válás egyedi eset, erre nem lehet egyértelműen válaszolni.

Itt egy példa:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2012. okt. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
45%

Mert sokszor vannak tutyi-mutyi anyák,ahonnan a férfiak menekülnek. Nem általánositok, a másik pedig lehet a férj nem is akarta a gyereket csak rá lett kényszeritve.

Olyan is van,aki egyszerûen rátojik a családra. Szóval sok minden lehet az oka.

2012. okt. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
14%
Az anyákban jobban működnek a hormonok, ha akarnák se tudnák otthagyni a gyereket. A férfiak jobban tudják az eszüket használni.
2012. okt. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
63%
milyenek ezek a sokszor férfiak ?! sokszor-----kedvesek,akarnak szeretkezni,mennek túlórázni,főznek,ássák fel a kertet,néznek focit a tv-ben....vagy mi ?!
2012. okt. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
27%

Itt egy még jobb példa ahol még az is baj, hogy dolgozik az apa.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2012. okt. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
70%

Minden történet más, én a környezetemben mindenféle válást láttam már: hisztis idegbeteg nő megcsalta a tényleg normális családszerető férjet, a családjáért élő asszonyt a férje lelkileg terrorizálja... nem látom azt, hogy általában egyik fél (csak a nők, csak a férfiak) lennének a hibásak a többségében: ilyen is van, olyan is van.


Amögött,hogy a férj lelép és otthagyja a családot szintén sok ok lehet. Pl. elege lesz (jogosan mert hisztis az asszony vagy nem jogosan mert ő nem hajlandó részt venni a család életében és nem kell neki a felelősség), vagy épp ki lett rakva. Az, hogy ki lett rakva szintén lehet az ő hibája mert úton-útfélen csalta az asszonyt, de az is lehet, hogy az asszonyka szerelmes lett és mással akar élni.

2012. okt. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a leggyakoribb ok egyszerűen annyi, hogy a nők egy részét a gyerekvállalás alapvető módon meg tudja változtatni, és ráadásul tele lesznek elvárásokkal a férfi fele, hogy az is változzon. És akkor innentől nyilván nem müxik a kapcsolat, az ember nyilván nem azért választott egy adott természetű párt, hogy egy tök mássá vált emberrel élje le az életét.
2012. okt. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
34%
vannak olyan nők, akik meg is érdemlik. nem mindig a férfi a gonosz.
2012. okt. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

7: A változás azért természetes. Amikor elköltöztem otthonról és egyedül éltem, utána amikor férjhez mentem és együtt éltünk, az alatt a 10 év alatt is változtam/változtunk sokat. 20 és 30 év között sok minden átalakul - akár gyerekkel, akár anélkül.


Ha pedig gyerek jön, akkor nem kell nagy ész ahhoz, hogy az ember tudja: sok minden megváltozik. Ha a pár korábban nagy bulizós volt, rendszeresen eljártak ide-oda, vagy hozzájuk mentek a haverok, akkor ha gyerek lesz, amellett nem lehet napi szinten elcsászkálni és a haverokat is időben ki kell rakni.


Amikor a férjemmel éltem, egy percig sem volt probléma, hogy a szemetet nem vitte le... sebaj, majd holnap, addig odarakom az ajtóhoz.. vagy leviszem én. Elől hagyta vágás után a nagy kést? Alkoholos filcet? Kit érdekel? Leül játszani a gép elő este 7-12-ig? Miért ne szórakozzon?


Viszont amikor a pár gyereket vállal, akkor mind a két embernek tudnia kell, hogy egy ideig mások lesznek a prioritások, átalakul az életük. Ha a férfi trehány és szervezetlen marad, akkor pillanatok alatt házsártosnak tűnik az addig nyugodt asszony amikor rászól, hogy pakolja már el a cuccait, mielőtt a gyerek a késsel kiszúrja a szemét és összefirkálja a kanapét. És persze lehet számítógépezni, de ha fürdés idő van, akkor előbb fürdetni kell, mert a gyerek nem várhat este 11-ig.


Ha a nőre szakad az összes gyerekneveléssel kapcsolatos teher és ebből a férfi nem veszi ki a részét, akkor a kialvatlan és fáradt nő, persze hogy robban mindenért és nem arra gondol hogy ha elaludt a gyerek, akkor gyertyafényes vacsorát rittyent az urának és csábtáncot lejt.

2012. okt. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

utolsó,igazat adok neked.

Nálunk is addig volt oké minden,amíg meg nem született a gyerek.Aztán persze én már nem voltam szabad,nem mehettünk csavarogni,egész nap a picivel,ha este hazajött fáradt...még kényeztessem őt is,ahelyett hogy átvette volna a picit...4 éves volt a gyerek,mikor lelépett egy nála 10 évvel fiatalabb nővel.Csavarognak,szórakoznak,úton vannak mindíg-gyerek nélkül.Ha a gyerek ott van láthatáson,akkor is mennek bulizni,a gyereket volt anyósomhoz passzolják le.Pedig az ex is 35 éves,még a mai napig nincs felelősségtudata.Akkor minek akarta a gyereket? (van már egy 12 éves lánya is egy régebbi házasságából,azzal sem foglalkozik).

2012. okt. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!