Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őrülten féltékeny vagyok a...

Őrülten féltékeny vagyok a férjemre - hogyan lehetne ezen változtatni? Ti szoktatok féltékenykedni?

Figyelt kérdés

Elég jó képű és népszerű, rengetegen ismerik a városban ahol élünk, sok kapcsolata volt előttem és a legjobb barátja táncos így az ő ismerőseinek az 50%-át is táncoslányok teszik ki.

Minden probléma nélkül mehet nélkülem bulizni, moziba, ilyen-olyan programokra, természetesen neki nem mutatom ki és nem hisztizek de annyira féltékeny vagyok hogy az hihetetlen..

Hogyan változtathatnék ezen? Ti nem szoktatok (néha) féltékenykedni? Ilyenkor mit tesztek?


2013. márc. 25. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%

Milyen házasság az, ahol a férj külön megy bulizni? Mi mindig együtt megyünk mindenhova szórakozni. Kivétel egy-egy munkahelyi buli, évente egyszer-kétszer.

Nem féltékenynek kell lenni, hanem ezeket a külön bulikat beszüntetni.

2013. márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem gondolj arra, hogy veled van, veled fekszik le este egy ágyba, ha nem szeretne vagy ha másra vágyna akkor nem lenne veled. Minek a féltékenység?Akit vinni lehet úgyis viszik, akit nem az meg úgyis marad! Tényleg ne mutasd ki ... hidd el ha nem kellenél neki ,nem lenne veled hanem odébbállna.
2013. márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
had menjen külön bulizni, mindenkinek meg jár a kikapcsolódás, nem vagytok egymás tulajdona , attól hogy bulizik még nem biztos hogy megcsal, ha nem szeretne nem lenne veled
2013. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%

3as:

látom lepontozták a válaszod, de szerintem itt egyedül a te felfogásod normális :)

2013. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
7%
Vegyen vissza ezekből a privát bulikból egy kicsit,akkor Neked sem lesz okod feszengeni.
2013. márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Jézusom de b*nkók vannak itt!


#3 válaszoló, nyilván nem minden hétvégén megy a haverjaival bulizni, de tekintve hogy Angliában élünk és csak félévente egyszer találkoznak, amikor otthon van miért ne mehetne el a barátaival nélkülem bulizni?

2013. márc. 25. 19:19
 7/14 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik, én is az voltam, de már csak ritkán.
2013. márc. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sok kapcsolat azért megy tönkre mert az egyik fél féltékenykedik. Ha valakinek jóképű a pasija annak sajnos ez jut az örökös aggódás,hogy nem csalják e meg.
2013. márc. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én nagyon ritkán vagyok féltékeny. a férjemmel évek óta együtt vagyunk. egyszer csapott meg a féltékenység szele, amikor kiderült, h a volt barátnője (közvetlenül előttem lévő) beajánlja a munkahelyére és majd egy helyen fognak dolgozni. azt tettem, h őszintén, de indulatok nélkül elmondtam neki, h ez egy kicsit fura érzéssel tölt el, kiváltképp várandósan. higgadtan megbeszéltük és a végére megnyugodtam.
2013. márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nemt udom, hogy mit tehenél ellene, de az biztos, hogy a féltékenység nem jó. Azt próbáld megérteni, hogy ha téged választott és veled él, akkor tökmindegy, hogy hány kapcsolata volt előtted és kikkel jár táncolni most - valamiért te kellesz neki.


A második kérdésre a válasz: nem.

2013. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!