Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszafogadnál hogyha már...

Visszafogadnál hogyha már egyszer elhagytalak amikor terhes is voltál?

Figyelt kérdés
4 éve a barátnőmet teherbe ejtettem és született egy közös lányunk. Tudom, hogy nem mentség az, hogy fiatal, éretlen taknyos kölyök voltam és nem is akarok magyarázkodni meg gondolom mindenkinek megvan rólam a véleménye de szeretnék kérni egy második és egyben utolsó esélyt. Úgy érzem felnőttem ehhez a feladathoz és komolyan szeretném is. A lánnyal még nem beszéltem erről de mielőtt megteszem szeretném tudni, hogy kb mennyi esélyem van, mások mit gondolnak erről. Szóval szerintetek van remény?
2013. márc. 25. 20:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
48%

Vissza.

Én képes vagyok a megbocsátásra. Főleg, ha akkor szerettelek, és nyilván szerettelek, ha teherbe estem tőled és még ki is hordtam. (Nem vállalnám azt a terhességet, ami olyan férfitől van, akit nem szeretek maximálisan).

2013. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek életében részt vehetnél, de az enyémben automatikusan biztos nem.

4 év sok idő.

2013. márc. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Nálam biztos nem lenne, mert a legnagyobb gondban hagytál cserben és ha egyszer megtetted, máskor is megfogod. Ez nem kor, hanem jellem kérdése.
2013. márc. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
hát nem tudom. Azért 4 év sok idő. Ha nem lenne más, és még éreznék egy kicsit is valamit, akkor a GYEREK MIATT TALÁN. De egyébkén nem!
2013. márc. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Az attól is függ mi volt az elmúlt négy évben. De valószínűleg adnék új esélyt.
2013. márc. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Majd írd meg hogy döntött. Remélem többé nem hagyod el, ha visszaenged. Szorítok nektek.
2013. márc. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsájtanék, de nem fogadnálak vissza. Ha a legnagyobb szükségben képes voltál lelépni, nem bíznék benned többet. Nem tudnék normális kapcsolatot építeni rád. Az járna a fejemben, vajon most is lelép?
2013. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne az az Isten. A gyerekkel azért találkozhatnál, mert mégis csak kell neki apa. De egy ilyet sosem tudnék megemészteni, meg azt sem hinném el, hogy megváltoztál.
2013. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sajnálom én is, hogy így alakult de már nem tudok mit tenni. Tanultam a hibámból. Majd írok ha lesz valami :)
2013. márc. 25. 21:11
 10/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem fogadnálak vissza, mert sosem kezdek újra kapcsolatot, ha egyszer vége, akkor vége. Itt viszont még azért sem, mert pont a legnehezebb időben léptél le. Könnyű már akkor vissza sunnyogni, amikor már nem csecsemő a gyerek, nincs vele annyi gond, nehézség. Inkább csak leköpnélek, hogy mit képzelsz. Persze a gyermekkel tarthatnád a kapcsolatot, sosem tiltanám ki a gyerekem életéből az apját, de a szememben ugyanaz a senki maradnál, aki anno lelépett a felelősség elől. (a lány persze végig tudta csinálni, ő nem menekült el)
2013. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!