Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság vagy szerelem? Többször visszautasítottam, mert van barátnője.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Beleszerettem a legjobb barátomba. Már 3éve barátok vagyunk, de az utóbbi időben mélyült el igazán a kapcsolatunk. Napi szinten akár többször is beszélünk. Sok helyre megyünk kettesben, felvidítjuk egymást ha gond van...és akármiről elbeszélünk órákig ! Kb másfél éve van barátnője, akivel már az elején se volt felhőtlen a viszonyuk. Alig találkoznak,a csaj mindig kitalál valami hülye indokot...De ha együtt vannak aranyosak,és mind ezidáig én győzködtem a barátomat h ne hagyja el, értse meg stb mert azt mondja szereti, csak ezt már nem bírja.

Szilveszterkor sem ért rá a barátnője,így velünk szilveszterezett.Régi osztálytársak,barátok, tehát ő is ismert mindenkit mégis csak velem akart lenni.Az egyik srác meghívott egy italra,táncoltunk..(nekem nincs barátom)és ekkor ő odajött,átölelt és úgy viselkedett mintha a barátnője lennék.Eltoltam magamtól.Tudom hogy csak azért csinálta hogy ne legyek mással...Buli után együtt aludtunk és éjszaka megkérdezte hogy megcsókolhatna-e,mondtam h nem.Reggel úgy tettünk mintha mi sem történt volna.meg azóta is. Én azóta szenvedek.Csak rá tudok gondolni,beleszerettem. : ( Soha nem másznék bele egy kapcsolatba...de úgy érzem ha ezt nem beszéljük meg megőrülök.

Nem ivott sokat,nem pillanatnyi hülyeség volt nála...szerintem ő is sokat rágódik ezen. Mikor együtt aludtunk ő sem aludt semmit, és nagyon szomorú volt h nem engedtem.

Szemétség lenne a barátnőjére nézve ha ezt megbeszélném vele? Miért csinálta ezt velem szilveszterkor?...Volt már olyan tapasztalatotok hogy beleszerettetek a legjobb barátotokba? 19L, 19F


2013. jan. 7. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem te vagy a barátnője, ne hagyd magad kihasználni. Döntsön.
2013. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igaz van az 1.- nek. Ha barátnője van és azt mondja szereti, akkor ne legyél te a "3.", és ha nem szakít a barátnőjével, akkor lehet, hogy a barátságotok kárára is megy, ha tovább nyomul. Mondd, hogy döntsön.
2013. jan. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én megbeszélném a sráccal, h döntse el kit szeret, téged, vagy a barinőjét.
2013. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy jobban bírja, hogy a barátnője játszadozik vele, ha van egy saját játékszere talonban.
2013. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!