Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok sírni a férjetek /...

Szoktatok sírni a férjetek / feleségetek előtt?

Figyelt kérdés
Férfiak véleménye is érdekel, igen, direkt azért írtam oda a feleséget is!! :-)

2013. márc. 26. 22:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Sírtam már a férjem előtt, nem sokszor kb. 3szor (8 év alatt)

Én is láttam őt (anyósom halálakor), plusz kétszer könnyezni, mindkétszer a lányunkkal kapcsolatban a születésekor és amikor elég beteg volt nagyon szenvedett.

Egyébként nem az az érzékeny típus, nem is nagyon akarta egyik alkalommal sem vállalni a könnyeit. De ki előtt gyengüljön el, ha nem előttem?

2013. márc. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Sírtam is, és ő is sírt.

Tényleg...igaza van az elsőnek, ki legyen az akinek örümünket-bánatunkat mutassuk ha nem a párunknak??!!

Nem szégyen amúgy sem!

2013. márc. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Persze, nem is gúnyból kérdeztem.

Csak én (ugyan még csak egyszer sírtam a férjem előtt) de szörnyen kellemetlennek éreztem a szituációt, tudom hogy teljesen normális és nem gáz meg ilyesmi, csak én egyszerűen szeretem az ilyet magamban lerendezni, nem merek más előtt sírni. (nem csak a férjem előtt, anyu előtt se, a barátaim előtt se stb..) Sajnos :(

2013. márc. 26. 22:28
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Nem is lenne igazi a kapcsolat, ha nem tudnék sírni előtte.
2013. márc. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Előtte inkább mint bárki más előtt. Ez kölcsönös.
2013. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége szerintem nem szeret sírni mások előtt (sőt sírni sem szeret:)) Ugyanakkor van, hogy kijön. Szerintem ez nem gond, nem kell szégyellni. Jól írták a többiek a párunknak tudjuk legjobban kiadni azt ami bennünk van, tőlük kaphatunk a legjobb vigasztalást. Mi is sírtunk már egymás előtt. Úgy gondolom erős férjem, sok mindent a vállára lehet tenni, sokszor nyújt biztonságot és megnyugtatást. De ő sincs vasból. Neki is vannak érzései. Én is egy családtag halálakor láttam egyébként sírni (eddig kétszer) nem mondom, hogy nem lepett meg, de egyben olyan meghitt is volt. Általában ő az minden téren aki ad, végre én is mellette lehettem és tudtam segíteni. Szerintem kellenek ezek a pillanatok.
2013. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen,többször is,visszatudom tartani,de nem mindig és olyankor még az utcán is potyog a könnyem,szerencsére ilyen ritkán fordul elő.Őt is láttam 2 film van összesen amin meghatódik és mindkettőt megnéztük együtt.
2013. márc. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát, hogy szoktunk, az túlzás, de előfordult már. És igen, inkább előtte, mint más előtt. Szerintem ez így van rendjén. Más érzelmeinket is megosztjuk egymással, csak általában ehhez elegendőek a szavak (és talán azért csak ritkán fordul elő, hogy sírnánk, mert szóban is nagyon jól ki tudjuk fejezni egymásnak az érzelmeinket, jól tudunk ilyesmiről beszélgetni).
2013. márc. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

OFF:


7

Milyen filmeken? Én szoktam könnyezgetni ha filmezünk, de sosem érti. Mivel tudnám megríkatni? :)

2013. márc. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Truman show az egyik a másik nevét elfelejtettem
2013. márc. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!