Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom anyja másik lakást...

A párom anyja másik lakást vesz. Minden nap elráncigálja a férjemet valahova. Jogosan vagyok kiakadva vagy eltúlzom?

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 09:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha anyósról van szó semmi sem túlzás. Én is aláírom, hogy nehéz lakást venni, de megfontoltan kellene csak azt megnézni, ami biztosan jó, vagy annak tűnik, nem teadélutánt rendezni a kisfiammal.

Lehet igen egy jó ürügy a lakásnézés az anyósnak, hogy a kisfiával töltse az időt. Kérdem én miért nem töltötte vele az időt amikor kicsi volt.

Családos ember nem ér rá a mamájával futkosni.

Én is vettem lakást többet is tisztázni kell mit keres, 1,5 szobát keres, akkor ne nézegesse a 2 szobásakat hallal unalmában.

Valóban fél év a lakásnézés, de nem hetente röppen fel e gy lakás amit érdemes megnézni. Én 10 mft-ért vettem 1 szoba fél szoba lakást Bp-en 2 hónap alatt, kb. 15 lakást néztem csak meg, sietnem is kellett, tehát az időt akár el is húzhatja az anyós.


Az én anyósom pl. egy konyhaszekrény kiválasztásának 5 alkalommal ugrott neki, az ebédlőasztalt 4x nézte meg, vannak döntésképtelen, kellemetlen emberek, ebből is látszik.Az azstal nézegetés után mindig beültek kávézni, sütizni, ebédelni vacsizni a kisfiával, akinek otthon lett volna feladata.


Szóval ha 1 hónap alatt hetente 4x kell laksát nézegetni a mamával, akkor jogosan vagy kiakadva, megfontoltan kell nézegetni, nem mint egy birka.

2013. ápr. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem azért mondom, de a lakás vásárlás nem megy csak hipp hopp. Végig kell nézni az állapotot, mik vannak kozelben, ha van hasonlo átgondolni miben jobb? Mi 1 éve nézunk és még mindig nem vettunk, mert mem jottek fel olyanok(2,5 szoba) ami nekunk kéne itt kornyéken(vagy pofátlan árat kértek)végul inkább valszeg hazakoltozunk Férjemmel és veszunk ennyi pénzbol kertes házat és ott lesz cég(kevesebb a konkurencia is)tehát futhatunk neki újból.

Senki sincs eleresztve tomérdek pénzzel,hogy megvegye rogton 1 hét után (bár nem tudom ti,hogy álltok) jól át kell gondolni,ott fogsz lakni, meg ha olyan fizeted a hitelt, és ne olyanra ami rossz. És miért baj,hogy Férjedet viszi el?inkánb legyen jó kapcsolatuk,mint rossz. Persze van határ, de azért az anyukája neki.

2017. szept. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, bocs
2017. szept. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!