Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik belementek a kapcsolatba...

Akik belementek a kapcsolatba egy zűrös exfeleséggel rendelkező férfival, megbánták? Még egyszer így csinálnák?

Figyelt kérdés

Egy ideje találkozgatok egy férfival. Nagyon rendes, normális. Elvált, van egy kisfia aki szintén irtó jó fej. Szóval nem lenne velük semmi baj. Viszont a gyerek anyja nem normális. Állandóan hisztizik mindenért, zsarol, követelőzik. A "párom" azt mondta ne ítéljem meg a volt felesége után, ő sem érti miért volt vele, bár akkor még normálisabb volt. Ezt nem is teszem, mindenki múltjában annak olyan emberek akiket letagadna szívesen, csak őket a gyerek ugye összeköti. Ha vele maradok, az anyát is kapom a "csomagba".

Nem tudom mit tegyek. Még most annyira nem vagyok benne érzelmileg, de látom a lehetőségeket. Viszont nem akarok egy plusz terhet a nyakamba venni a nő által.


2013. márc. 28. 09:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Kőkeményen helyre kell rakni a nőt, mind annyiszor ahányszor cselekszik. Pár év, és kétszer megfogja gondolni, hogy lépjen.
2013. márc. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az anyánál van elhelyezve a gyerek, így csak kéthetente láthatná a fiát. Ettől sűrűbb találkozóknak pedig megvan az "ára"
2013. márc. 28. 10:04
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
kérdező: attól te még a magad részét simán helyreteheted:D
2013. márc. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Csak akkor menj bele, ha tényleg nagyon szereted a srácot, mert "vissza tánci" nincs olyan helyen ahol 2 személy is sérülhet és ahol egy kisgyerek van.Szóval bele se kezdj, ha mondjuk fél év múlva te megunod, és "nem ilyen lovat akartam" felkiáltással kilépsz. Egy kisgyerekkel nem játszhatod el, hogy megjelensz az életében, megszeret, és utána hús eltünsz az életéből.
2013. márc. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy a gyerekkel sem lenne fair. Nem mondanám, hogy annyira szerelmes vagyok már, mert még friss a kapcsolatunk, de mint írtam látom benne a lehetőséget, hogy együtt maradjunk. A kissrácot is kedvelem, nagyon okos kisfiú. Nem sokszor találkoztunk még, de olyan kis nyitott volt felém. Nem akarok velük "játszani" ezért is szeretnék most dönteni.
2013. márc. 28. 10:21
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

"Nem mondanám, hogy annyira szerelmes vagyok már"


még(?) vagy már(?)

2013. márc. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy én "helyretehetem". Párom is helyre szokta néha, csak utána mégis mindenbe belemegy. Nem tudom akarok e úgy élni,hogy egy nő irányítja az életünket (meg van beszélve hogy elhozza a gyereket, végül nem engedi, máskor meg délután telefonál, hogy érte mehet a suliba ha nem tud akkor utána megy a hiszti hogy nem is érdekli a gyerek, vagy vegyen meg egyedül egy 20-20 ezer forintos cipőt és kabátot neki, ez szintén nem megy mindig, de akkor kötelező alkalmakkor adja a gyereket.) Nem igazán értem meg a nő gondolkodását. De lehet azért mert nem is gondolkodik...
2013. márc. 28. 10:26
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy a pasid az exnejét nem normálisnak állítja be,talán arra vezethető vissza,hogy neki is volt vaj anno a füle mögött.Akit tisztelek,azt nem hordom le,és ahol nem hibáztam,ott nincs szükség hánytorgatnom a múltat.Másrészt Te sem ismered annyira a nőt,nyilván ellenszenves,mert ex,nyilván hisztisnek látod,mert nem vagy tisztában a dolgok miértjével.Szerintem kár ítélkezned már most,bizonyos dolgokról Te biztosan nem tudsz,pedig ez kéne ahhoz,hogy véleményt alkothass a nőről.

A másik:ebben a kapcsolatban nagy a tét,hiszen egy kisgyerekről is szó van,aki valamennyire felelősség is.Csak akkor menj bele a dologba,ha elég érettnek és erősnek tartod magad erre.

2013. márc. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
7-Nem foglalkoznék vele a helyedben, csak a sráccal és a kisfiúval.Őket építeném:)
2013. márc. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

MÉG

Csak 3 napja vagyunk együtt. Vannak mindkettőnkben már érzések, de még nem életre szólók (még azért ismerkedünk)

2013. márc. 28. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!