Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik belementek a kapcsolatba...

Akik belementek a kapcsolatba egy zűrös exfeleséggel rendelkező férfival, megbánták? Még egyszer így csinálnák?

Figyelt kérdés

Egy ideje találkozgatok egy férfival. Nagyon rendes, normális. Elvált, van egy kisfia aki szintén irtó jó fej. Szóval nem lenne velük semmi baj. Viszont a gyerek anyja nem normális. Állandóan hisztizik mindenért, zsarol, követelőzik. A "párom" azt mondta ne ítéljem meg a volt felesége után, ő sem érti miért volt vele, bár akkor még normálisabb volt. Ezt nem is teszem, mindenki múltjában annak olyan emberek akiket letagadna szívesen, csak őket a gyerek ugye összeköti. Ha vele maradok, az anyát is kapom a "csomagba".

Nem tudom mit tegyek. Még most annyira nem vagyok benne érzelmileg, de látom a lehetőségeket. Viszont nem akarok egy plusz terhet a nyakamba venni a nő által.


2013. márc. 28. 09:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

8-Ezzel az erővel -legalábbís az írásoddal-a pasi is zsarolhatná, játszadozhatna az exfeleséggel. Ő nem teszi. Vajon miért is?:D


Egy emberről ilyen cselekedetek alapján simán lejön kicsuda-micsuda. Egy normális nő, aki elvált, csak és kizárólag arra koncentrál, hogy a gyerek ne sérüljön és hogy a gyerek-apa kapcsolat a maximumon menjen. Nem játszmázik, nem trükközik, nem zsarol, hanem örül ha a másik fél egy normális kapcsolatot fel tud mutatni, ahol a gyereke jól érzi magát és szeretik.

2013. márc. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem mondta hogy ő szent:) Viszont a nő meg nem normális, ezt látom, hallom, tapasztalom.

Teljesen mindegy mi volt a múltban. Biztos mindketten hibáztak, ezt a részét nem is takargatta előlem (nem megcsalásra kell gondolni, de ő is hibázott)

2013. márc. 28. 10:31
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
10-Ja, hogy 3 napja?:D Azt hittem régebb óta ismered őket, legalábbis az írásod arról tanuskodott. Akkor még várj..3 nap alatt még meg sem tudod ismerni a férfit..
2013. márc. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Na ma nem megy nekem az írás :) 3 hónapja vagyunk együtt, de szerintem ez még nem olyan nagy iő. Szeretnék már valaki olyat találni aki örökre szól. Vele el tudnám képzelni, hogy idővel kialakul (hasonlítunk egymásra, sok mindet ugyanúgy gondolunk). "Érdemes lenne" beleszeretni :)
2013. márc. 28. 10:40
 15/16 anonim ***** válasza:

""Érdemes lenne" beleszeretni :)"


Bocs, de tőlem távol áll az ilyen mentalitás. Sz, hogy szeretsz valakit-az jön, nem "érdemes", hanem egyszerűen szereted.

2013. márc. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Sokáig én sem így gondolkodtam. Az lett a vége, hogy nagyot koppantam. A volt párommal annyira különbözőek voltunk amennyire két ember csak különböző lehet. Szerettük egymást, de a sok nem egyetértésből lettek a viták, a sok kis vitából pedig az állandó veszekedések. Végül szakítottunk. Alapvető dolgokba nem egyezett a véleményünk: szabadidő eltöltés, gyerekekszáma, barátságok, család fontossága. Még egyszer ilyen kapcsolatba nem megyek bele, szerelem ide vagy oda :)
2013. márc. 28. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!