Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajánlanátok nekem egy jó...

Ajánlanátok nekem egy jó könyvet, hogy jobb feleség és anya lehessek?

Figyelt kérdés
Néha elfogy a türelmem és akkor nagyon idióta vagyok.A nagyobbik kisfiamnak az a (számomra)rossz szokása van,hogy "nem hallja meg amit mondok" és nagyon sokat búg.Egy darabig tudom tolerálni,de amikor a férjem is ingerültebb a kelleténél,akkor van hogy elszakad nálam a cérna.A mentális részére annyira nem akarok most belemenni,mert ez nem az a rész.A lényeg,hogy nem szeretném tönkre tenni a gyerekeim életét és nem szeretnék elválni se.

2013. márc. 28. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ezen nem egy könyv fog segíteni.
2013. márc. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
az durva, hogy egy könyvtől várod a segitséget
2013. márc. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Elég kurtán írtad le, hogy mi is a baj, mitől is vagy rossz feleség/rossz anya.

Lehet többet kellene kommunikálni a családdal, s megbeszélni a dolgokat.

2013. márc. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elég toleráns a férjemmel.A fiam leszívja az összes erőmet a viselkedésével.Szeretem,imádom de nagyon fárasztó.Amikor a férjemre kerülne a sor,hogy vele legyek kedves,addigra már idegileg leharcolt vagyok és sokat veszekedek vele.Nem viselem el a kritikáját,vagy ha káromkodik rögtön bántja a fülem és ugrok rá.Most írhatnék még egy csomó apró példát.
2013. márc. 28. 23:03
 5/11 A kérdező kommentje:
Sok embernek a biblia is segít.Annyi sok jó könyv van.Nem hiszem,hogy ne lenne olyan,ami segítene megerősödni mentálisan és pozitívabban látni az életem.A pozitív szemlélet pedig segítene átlendülni a problémákon és normálisabban állni a család többi tagjához.
2013. márc. 28. 23:19
 6/11 anonim ***** válasza:

Dale Carnegie - Sikerkalauz 1. és 2. kötet


Szerintem neten is lehet rendelni, sőt, mintha pdf-ben is láttam volna már.

2013. márc. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem ami bevált

- tanulj meg 10-ig számolni

- mond meg a fiadnak h 3x szólás ellenére sem reagál akkor bünti van

- utánozd a viselkedését a fiadnak -- vagyis ha nem reagál akkor te se tedd (egy kis nasit szeretne ? ne halld meg :-)

2013. márc. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Steve Biddulph: Hogyan neveljünk boldog gyermekeket? Nagyon jó könyv! Olvasd el!
2013. márc. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem könyvre van szükséged, hanem egy kis pihenésre!
2013. márc. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Kicsikről nagyoknak sorozat is nagyon jó.
2013. márc. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!