Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit szólnátok, ha...

Lányok! Ti mit szólnátok, ha a férjetek eltitkolná, hogy tetoválást csináltatott délelőtt?

Figyelt kérdés
Férjem (2 éve az), elment reggel, azt mondta ebédre hazaér. Fél12kor megérkezett, láttam hogy a világos pólóján véres foltok vannak. Magyarázatot követeltem, azt hittem megtámadták. Közben csak tetoválást csináltatott. Nem elleneztem volna, de nem az a normális, ha előtte szól?
2009. szept. 19. 12:47
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
66%

Gondolom kihasználja ez a szerencsétlen a helyzetet, hogy ne kelljen veled aludnia.

Más is csináltat tetkót, de attól még ha szereti a párját, mellette alszik.

Valszeg a házisárkányból elege van :D

2009. szept. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
100%
ha viszont tényleg nem akar melletted aludni két hétig (bár nem fáj annyi ideig), akkor a helyedben elgondolkodnék a házasságomon. Ha a férjed szeret, akkor nem akarna tőled külön aludni. Az enyémnek eszébe sem jutott. Sőt, ha nagyon fáradt, akkor eléggé horkol. Ilyenkor néha kimegyek a nappaliba a kanapéra mert nem tudok aludni. De reggel amikor észreveszi, akkor mindig lecsesz, hogy inkábbk eltsem fel, hogy ne horkoljon, de ne menjek el mellőle. Sztem ez a normális. Sztem ülj le és beszélgess vele (de ne magyarázatot követelj!) mert ez nem lehet oka a külön alvásnak. Szerintem ezt te is tudod!!!
2009. szept. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
100%

Az milyen kapcsolat, amikor nem beszélnek meg senkivel semmit?

Haza megy a párod, rövid hajjal, szőke hajjal, tetkóval, piercinggel, akármivel, és nem is tudtad, hogy ő ilyet akar, neki ez tetszik, ez a vágya, álma? Nem tudtad, hogy mire vágyik, mert nem beszélte meg veled, na az milyen kapcsolat?

Itt NEM arról van szó, hogy engedély kell, hanem, hogy együtt élnek és nem tudta, hogy mit szeretne a férfi!

És még a végén se mondta el, hanem úgy fedezte fel a kérdező.

Ti, hogy éreznétek magatok, ha megváltozna a kedves külseje, és még azt se tudtátok, hogy van ilyen oldala is?

Nálunk van magánéletünk, amiről tudunk, de nem szólunk bele. Attól még, hogy magán, tudhat róla a másik, mert elvileg egy pár.

Mi lenne, ha jó pár dolgot titokban csinálna az egyik, mert "hagyjál békén az magánügy". Házasságban magánügy, amiről az egyik fél mit sem sejt? Na neee... A titkokból, magánügyekből lesz a legnagyobb galiba, mert nem tudja, hogy miről van szó.

Nem ezért menekülnek a férfiak és nők a házasságból, mert nincs magánéletük.


Én pl. nem festem vörösre a hajam, mert tudom, hogy párom nem szereti. És adok a véleményére. Attól még jól fogom magam érezni, mert nem vörös a hajam.

És ő is megteszi ezt értem, ha tudja, hogy nekem valami nem tetszik, nem teszi meg. Helyette kitalálunk valami mást, ami mindkettőnknek jó, vagy legalább igyekszünk kompromisszumot kötni.

2009. szept. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
66%
Valószínű azért titkolta mert károgtál volna érte. Egyébként az ő teste, az csinál vele amit akar, mért kéne engedélyt kérnie??
2009. szept. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!