Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális ha zavar a szüleim...

Az normális ha zavar a szüleim sexuális élete? (több lent)

Figyelt kérdés

Volt amikor éjjel 3óra volt és hallottam a nyögdölőzést és az ágy recsegését,eléggé zavart.Mikor iskolába vagyok és ők ketten maradnak otthon szinte mindig sexel-nek és azt hiszik hogy én nem tudom és így hülyének érzem magam

sokszor veszekednek,van amikor még anyám fel is pofozza apámat, de még így is csinálják elég sűrűn..nem értem


2013. márc. 29. 19:38
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
47%
a szüleid szexuális életéhez nncs közöd
2013. márc. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
56%
Kérd meg, hogy ne csinálják, komolyan, mit foglalkozol velük.
2013. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
2013. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
49%
vegyél füldugót
2013. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
:D tényleg :D
2013. márc. 29. 19:43
 6/25 anonim ***** válasza:
30%
Igen,normális ha zavar.A szülők lehetnének tapintatosabbak is .Az hogy ők lazábbak,nem jelenti azt,hogy a gyerekük is az.Gondolom veszekedés után jó levezetés egy menet.Jó lenne,ha észrevennék,hogy te is ott vagy.Szólj nekik,esetleg viccesen,hogy éjszaka soká tartott mire rájöttél,nem a macskák keltettek fel.
2013. márc. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyébfüggő, az hogy normális-e az meg általánosságra vonatkozik. Engem személyszerint nem zavar, csinálják. Egyszer idegesítettek fel, amikor jöttem haza suliból és kizártak-gondolom szex utáni szundi volt-. Persze hiába hívtam őket.. Azóta csak nevetek rajta és szívózok, mikor hamarabb jövök suliból hívom anyut, hogy jöhetek-e vagy üljek be valahová míg kinyitják az ajtót. A másik sztori meg a 6 éves tesómmal volt. Egy szobában alszanak ők. Éjjel anyu egy JAJ-szót hallatott, erre a tesóm megkérdezte:

-Mi a baj anyuka? Mi történt?

Viszonylag normális. És igen, nincs közöd hozza, de ha azt akarják, hogy ne szólj bele szexuális életükbe, akkor csinálják csendesebben, elővigyázatosabban.

2013. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő*
2013. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon vagy, hallod és zavar azt még megértem. De ha suliban vagy nem mindegy? Amúgy kérd meg őket, hogy legyenek halkabbak. Lesz még időszak, mikor majd ők hallgatnak téged.
2013. márc. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
81%
teljesen természetes ha zavar. Én is igy votlam vele mindig is sőt a mai napig utáom m ég ha poénkodnak is vele pedig 50 fölöttiek. senki másé nem zavarna, volt már rá példa hogy hallottam, barátokat byaraláson stb. Jót szórakoztam rajtuk, de a szüleimétől én is kivagyok.
2013. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!