Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért haragszik a férjem, ha...

Miért haragszik a férjem, ha munkanélküli vagyok 2 éve és csak néha találok alkalmi munkát, de nem tudok elhelyezkedni rendesen, hiszen nem én tehetek arról, hogy ilyen világot élünk?

Figyelt kérdés

Azt mondja,hogy nekem is feladatom eltartani a gyerekeinket ,miért nem elég az,ha amúgy sem találok munkát ha itthon ragyog minden és a gyerekekkel sokat foglalkozom .

Nem értem ,hogy miért haragszik rá,ha szeretne akkor megértené,hogy lehetetlen manapság elhelyezkedni és az is nagy szó,ha évente 1-2 hónapra találok alkalmi munkát.


2013. márc. 29. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Mert gondolom a család költségvetéséből hiányzik az a pénz, amit esetleg te megkereshetnél. Te meddig tolerálnád, ha nem dolgozna a férjed? Mi a végzettséged, hogy már két éve nem tudsz elhelyezkedni?
2013. márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

mert mit ér a ragyogó ház,ha nincs pénzetek?

lehet erre értette a férjed!

manapság tényleg nehéz állást találni,én már előre tudom hogy ez a sors vár rám mint rád ez a téblábolás,meg állandó álláskeresés,lehet hogy a férjemet és szintén két gyermekemet le kell majd tagadnom hogy munkához jussak,de engem már az sem érdekel ha takarítani kell csak legyen valami..a pénz nagy úr.

2013. márc. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Valamilyen tanfolyamot nem tudnál befelyezni, és azzal dolgozni utána?
2013. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk is kicsit hasonló a helyzet, csak az én férjem nem haragszik, örül, hogy neki még van munkája, ő is hiába próbál valahol máshol elhelyezkedni, ő sem tud. Nekünk talán a költözés lenne a legjobb megoldás valami olyan helyre, ahol valamivel jobbak a lehetőségek.

Csak így azért nagyon nehéz, pedig nálunk gyerek sincs. Ha a férjed sem keres jól, megértem hogy idegesebb. Az anyagi nehézségek néha kétségbeejtőek tudnak lenni.

Felétek sincsenek nagyobb áruházak? Mert ott meg lehet próbálni árufeltöltői, takarítói, pénztárosi állást.

2013. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Azért mert lehet ő is szeretne annyi időt a gyerekekkel tölteni mint te de ő nem teheti meg.

Végez el egy tanfolyamot, vagy bármit mert azért aki akar az 2. év alatt talál munkát. Nem azt mondom, hogy állom munkát de valamit igenis talál ha akar.

2013. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem azért haragszik mert mondjuk a te hibádból vagy otthon, hanem a kialakult gazdasági helyzetre.

Hidd el jól tudom milyen nehéz munkát találni, én is csak keresgélek és várom, hogy valahonnan visszahívjanak.

Aztán vagy összejön vagy nem. 2 végzettségem van, de kitörölhetem vele a s*ggem.

2013. márc. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
nem tudom a férjed épp miért neheztel rád emiatt, de mint nő én azt mondom, csak az nem talál munkát, aki nem akar, gyárba is el lehet menni, nem egy leányálom, de te is írtad, hogy ilyen a gazdasági helyzet, és csak ilyen meló van, ha van. Engem 3x dobtak ki munkahelyről, gazdasági okokra hivatkozva, mindig találtam másikat, lehet sz.ar a fizum és fáradt is vagyok, de sok helyre kell a pénz. AZért ne mond, hogy 75 ft nem jönne jól a kasszába, a lakás meg néha rumlis lenne, na bumm van ilyen, ahol élnek ott kupi is van. Sztem neked nincs kedved dolgozni, mert így könnyebb. Férjedet is talán ez piszkálja.
2013. márc. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

"gyárba is el lehet menni,"


Ezt a munkanélküliek többsége tudja és hidd el, boldogan elmennénk gyárba, ha felvennének minket. Én azért teperek, hogy valamelyik 40-50, vagy 70 km-re levő gyárba felvegyenek, mégsem vesznek, pedig már az ott dolgozó ismerőseimet is mozgósítottam.

Egyeseknek tényleg gőzük nincs, hogy egy-két helyen az országban milyen a helyzet, csak szájuk van.

A férjemre még a legrosszabb indulattal sem lehet azt mondani, hogy nem akar dolgozni, hiszen most is dolgozik, bár neki is bizonytalanná vált a munkahelye, ezért ő is már régóta keres munkát bárhol máshol (gyárban dolgozik, tehát nem vezérigazgatói munkát keres) és ő sem talál semmit.

Már kezd az agyamra menni ez az "az nem talál munkát, aki nem akar" baromság. Persze, egyes településeken azért nagyobb a munkanélküliség, mert ott csak lustább emberek élnek, máshol meg szorgalmasak. Bizony.

2013. márc. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
8-as vagyok, még valaki megerőltetné a kis agyát és erre a következtetésre jutna: nem sajnáltatni akarom magam, azért próbálkozunk alkalmi munkáktól kezdve az állattartásig mindennel, szóval nem esünk össze és fenn is tudjuk magunkat tartani. Csak amikor ilyen hülyeségeket olvasok, azért felmegy a pumpa.
2013. márc. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem tudom, mi a végzettséged, de a férjed nem tud közbenjárni az érdekedben? az állások nagy részét ismerősök útján találja az ember. esetleg tanfolyamot nem tudnál addig végezni? 2 év alatt már az is meglett volna, de még most sem késő. abba az irányba kellene tanulnod, hogy saját vállalkozást indíthass. ebben az országban munkahely már nem nagyon van.
2013. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!