Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért haragszik a férjem, ha...

Miért haragszik a férjem, ha munkanélküli vagyok 2 éve és csak néha találok alkalmi munkát, de nem tudok elhelyezkedni rendesen, hiszen nem én tehetek arról, hogy ilyen világot élünk?

Figyelt kérdés

Azt mondja,hogy nekem is feladatom eltartani a gyerekeinket ,miért nem elég az,ha amúgy sem találok munkát ha itthon ragyog minden és a gyerekekkel sokat foglalkozom .

Nem értem ,hogy miért haragszik rá,ha szeretne akkor megértené,hogy lehetetlen manapság elhelyezkedni és az is nagy szó,ha évente 1-2 hónapra találok alkalmi munkát.


2013. márc. 29. 20:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
azért haragszik, mert úgy érzi, csak ő húzza az igát, csak az ő nyakában van az egész család gondja: Fél, ha vele esetleg valami történik, éhenhaltok és szeretné, ha te is dolgoznál, lenne kereseted,több lábon állnátok. Mert gondolom, amikor jött a 2. vagy sokadik gyerek, nem mondtad azt, h "figyelj, szerintem ne vállaljuk be, nem tudjuk eltartani, én megelégszem az egy gyerekkel." Szóval, ha a gyerek kellett, akkor annak enni is kell és jogosan gondolja a férj, h neked is feladatod az eltartásuk.
2013. ápr. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy a kérdező hogy eltűnt, miután megkérdezték tőle, hogy mi a végzettsége, szakképesítése? Valszeg a 8 általános (ha megvan), és mellette semmi. Nekem az a meglátásom, hogy a munkakeresés ott nem jár sikerrel, ahol a munkavállaló csak kibukott valamennyi iskolájából, és semmihez sem ért.
2013. máj. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!