Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 200-2005-ös BKV bűntetést...

200-2005-ös BKV bűntetést követel rajtam a BKV! Én rendesen fizetgetem is, addig ameddig munkanélküli nem lettem. Így nem nagyon tudom fizetni! Zaklatnak folyamatosan, otthon és mobilon is. Tényleg bíróságra megy az ügy?

Figyelt kérdés

Követelhetik még rajtam a bűntetést? Mit csináljak?

Egy kétségbeesett!


2009. szept. 18. 08:19
 1/5 anonim válasza:
5 év alatt évül el egy ilyen büntetés, amíg írásos nyoma nincs (tehát nem veszel át levelet, nem írsz alá semmit), mennyi büntetésről van szó? Mert egyezkedni lehet velük, ha ügyes vagy. Meg azt is jó tudni, ha mondjuk 2db büntetésért akarnak rajtad behajtani mondjuk 500ezer forintot, akkor az nem normális, nem is tehetik meg. Én a helyedben megkeresnék egy ügyvédet! (engem is hivogattak, 200ezret akartak kérni4db büntiért, 2000-2004-ig, de nem vettem át levelet, sem telefont, semmit, így mára már abbahagyták...) Van egy pletyka is, hogy ez az ügyvédi iroda, a Váci útról, az kamu, és ne higgy neki. Nem tudom, mi igaz ebből, mindenesetre engem ők kerestek meg, a mobilomon!!!
2009. szept. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem fogják valószínűleg bíróságra vinni az ügyet, legalábbis eddig nem túl gyakran vitték (kivéve ha nagy a tartozás), de mindenféleképp te jársz rosszul, mivel ahogy átvettél egy-egy levelet, vagy telefont vagy bármit, és hát nyilván volt ilyen, onnantól újraindul az 5 év számítása-
2009. szept. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Engem is csesztetnek - illetve csesztettek. Vettem egy SIM kártyát a benzinkúton, beregisztráltam magam, tehát a saját nevemen van a kártya és ki hivott előszőr azon a számon? Hát az a bizonyos ügyvédi iroda, fenyegetőztek meg minden. Szerinted azóta használom a kártyát? :DDD Már le is járt azóta ez tavaly volt. Azóta is csak ilyen innen-onnan kártyát használok.

Na meg ne az Én 5-10 ezremből akarják már finanszirozni a milliós lelépési pénzeket!!! :)))

Megjegyzem nem volt jogos a büntetés és még majdnem nekem is jött az ellenőr.

22/L

2009. szept. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy egy olyan cég ami àllami tàmogatàsbol tartja fenn magàt és milliokat fizet a vezetöinek, milyen jogon büntet meg ha jegy nélkül utazunk, elvégre a mi adonkbol müködik. Arrol nem is beszélve, hogy a buszok àllapota siralmas, tegnap a 173-ason ömlött a viz a tetöablaknàl, pedig nem volt valami nagy esö.
2009. szept. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tegnap egész nap esett de mindegy :P
2009. szept. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!