Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kétgyermekes anyukaként mit...

Kétgyermekes anyukaként mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A fővárosban lakunk, a férjem munkanélküli és sajnos semmiben sem segít. Én dolgozom, háztartást vezetek, gyerekeket nevelek, száz felé szakadok.... Nem bírom már tovább... házaséletünk gyakorlatilag nincs. A férjem egész éjjel számítógépezik, nappal alszik... Nincs hová menni két gyerekkel, egyébként már rég otthagytam volna :( Egyedül maradtam a problémámmal... Vidéken vagy egy családi házam ami az enyém, még a házasságkötésünk előtt vettem saját erőből. Eladni nam akarom, de viszamenni sem szeretnék... szeretem a munkámat, de ez már így nem családi élet... Mit tehetnék?

#munkanélküli férj #két gyermek
2013. márc. 28. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

A férjed miért nem megy dolgozni? Keres egyáltalán munkát? Miért Te kéne menj a lakásból a két gyerekkel?

Miért nem végez semmit a ház körül? :(

2013. márc. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért nem teszed ki a szűrét. Úgy érzed, két gyerek mellett szükséged van rá? De valójában ő inkább mint 3. gyerek "funkcionál", tehát csak nehezíti a dolgodat.
2013. márc. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg az anyósnál lakunk, nagy háza van és elférünk, ezért egyértelmű, hogy nekem kellene menni... azért nem dolgozik, mert szerintem nem akar... évek óta tart már ez.... Kedves Második válaszoló... köszönöm a lehetőséget, nem tartok rá igényt... talán valaki másnak még segíthetsz... (eléggé türelmes ember vagyok, de úgy érzem, hogy ennek már soha nem lesz vége, nem fog dolgozni a férjem)
2013. márc. 28. 10:58
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Amiben most laktok, az közös ingatlan? Mert ha nem, akkor zárcsere, és kirakod a férjed. Ha közös, akkor nehezebb kérdés, mert ki nem teheted, de amíg eltartod, fizeted a számlákat, eteted, a büdös életben nem lesz motivációja, hogy lépjen valamit munka ügyében. Kezdetben akkor ne főzz neki, ne adj a kajából, zárd el a dolgaidat, ne legyen wc-papírja stb. érted. Mint a koleszban. Nagyon nehéz így élni, meg dugdosni, de ha más nem motiválja, hogy csináljon valamit...Majd ha nem lesz mit ennie, talán..
2013. márc. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Tedd ki a házból vagy adj neki ultimátumot. Ha nem segít semmit, nincs házas élet, nincs köztetek szinte semmi... akkor mit vár? minek van ő még ott?
2013. márc. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Eladnám a házat és vennék belőle egy lakást. (tudom, hogy nem két perc, de legalább tartana valahová az életed)

Előtte még egyszer leülnék vele megbeszélni a dolgokat. Ha nem változik, akkor meghirdetném a házat, és ha már van hova menni beadnám a válópert.

2013. márc. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

10-58-as vagyok, pont egyszerre írtunk :)A körülmények ismeretében sajnos innen csak úgy szabadulsz, ha elköltözöl tőle, és egyedül neveled tovább a gyerekeidet. Az anyja mit szól ehhez a helyzethez?

Értem, hogy nem akarod eladni a saját házad, lehet hogy nem is tudnád ebben a helyzetben, de hát ha változtatni akarsz a helyzeteden, akkor valamit lépni kell...

2013. márc. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!