Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor mondja egy nő, hogy...

Mikor mondja egy nő, hogy "nem érzi magát nőnek" egy férfi mellett?

Figyelt kérdés
És mikor mondja, mire érti, hogy egy új kapcsolatban "nőnek érzem magam " mellette?
2013. márc. 31. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kedvesen, szépen bánnak vele, ha kivirul a kapcsolatban. Ha megsimogatják, ha gyengédek vele stb. Én ilyenektől érzem magam nőnek:)
2013. márc. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

már mindkét esetet átéltem.


amikor nem éreztem nőnek magam, akkor az a kapcsolatom olyan volt, hogy a barátom inkább az apám akart lenni(8 évvel volt idősebb tőlem). megmondta milyen ruhát(még a színét is mert ő a barnát nem szerette)/cipőt vehetek. még a hajamba is belepofázott. 3 évig voltunk együtt de még szex sem volt, ebben is engem hibáztatott, közbe meg ő volt a béna.


amikor meg nőnek érzem magam egy férfi mellett, akkor a fenti dolgok nincsenek. nincs az hogy megszabjon bármit is, mintha az apám lenne. jó a szexuális életünk. én szeretem ha kényeztetnek, meg egy az apróbb figyelmességeket(persze én is barátomat).

2013. márc. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem érzi magát nőnek az adott pasi mellett valaki, ha azt a pasit idegennek érzi magától minden esetben és nem tud kiteljesedni mellette, mert a pasi negatív módón hat a személyiségére.
2013. márc. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Amikor egy szót, egy szép tekintetet nem kap arról, hogy ő csinos, vonzó, szexi.

Amikor csak szexuális játékszernek használja a párja, anélkül, hogy egyszer is a fülébe súgna valami kedveset.

Amikor mindegy, mit csinál, csak kritikát kap.

S így tovább.


Amikor pedig elismerően nézi végig, megdicséri a párja, megöleli, megsimogatja, büszke rá, akkor nő.

2013. márc. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%

Én attól érzem magam nőnek,hogy sörözök a haverommal és járok totózni.XD

Elég baj az,ha valakinek ki kell nyalni a nő valagát,hogy nőnek érezhesse magát.Annak belülről kellene fakadni és nem a pasi viselkedésétől tenni függővé,kedves nőtársaim.

2013. márc. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,mindenkinek megy a zöld kéz!:)
2013. márc. 31. 11:30
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

"Elég baj az,ha valakinek ki kell nyalni a nő valagát,hogy nőnek érezhesse magát.Annak belülről kellene fakadni és nem a pasi viselkedésétől tenni függővé,kedves nőtársaim."


Egyet kell értenem.


Nagyon hülyén van ez megfogalmazva, hogy "nőnek érzi magát". Inkább jól érzi magát. Én nő vagyok mindig és annak is érzem magam. Sminkben, smink nélkül, ébredéskor elalváskor, akkor is, ha rám jön a szapora.

2013. márc. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mostanában gyakran használt kifejezés, ezért is érdekel, hogy kinél mit takar.
2013. márc. 31. 14:37
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem a férfi viselkedésének kéne ,hogy a mérvadó legyen de sokan ezt értik alatta ,hogy azér nő ,mert a pics*j*t kinyalja egy papucs és kihasználja szegény srácot.Nem azt mondom ,hogy egy kapcsolatban rossz az ajándék meg meglepik de sajnos a legtöbbször akkor mondja ezt egy nő ha elvan kényeztetve ,ami hosszú távon szintén nem túl jó.:) Persze vannak kivételek én pl akkor érzem magam nőnek ha én tettem azért ,hogy nőnek érezzem magam.Kicsit csinosabb ruhába bújok vagy kiengedem a hajam de akkoris ha elmegyek szórakozni a barátommal tehát valamilyen szinten tényleg a jól érzem magam a bőrömben = nőnek érzem magam
2013. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyet kell értsek azokkal akik azt mondják, hogy a nőnek lenni egy belülről fakadó érzés és optimális esetben a pasi nem sokat változtat rajta. DE! Amikor a pasi helyett nekem kell kicserélni a villany körtét mert hülye ahhoz, hogy leszedje a burkolatot vagy lenyúlja a gyantámat attól a hideg kiráz.... Ezek mellett a "pasik" mellett én spec nem érzem magam nőnek, pedig tényleg nőiesnek tartom magam!... Vagy a nők férfiasodnak vagy a férfiak nőiesednek de valami nagyon nincs rendben mostanában....
2013. márc. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!