Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy nem merek a...

Normális hogy nem merek a családom előtt csókot/szájrapuszit adni a páromnak?

Figyelt kérdés

Ha tudom hogy átjön hozzánk (a szüleimmel, nagymamámmal lakom) a kapuban sem merek neki csókkal köszönni. Szegény sokszor nem is tudja mi van, mert olyankor mindig az arcomat tolom felé sima 2 puszira. Mert tudom hogy nagyim, vagy akár apum az ablakból láthat (nagyim sokszor ott is van) + látnak a szomszédok, így nem merek neki így köszönni. Ez hülyeség amit csinálok?


22/L


2013. márc. 31. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát elég fura, gondolj bele, szegény srác azt gondolhatja hogy szégyenled őt a család előtt, úgy köszönsz neki mint egy havernak... ez nem normális. Természetes hogy a párját megcsókolja az ember, mások előtt is. De ha neked ez nem természetes akkor ott valami gond van.
2013. márc. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy darabig mi is így voltunk. Mostmár azért egy rövid szájrapuszi belefér nálunk :P

Talán azért mert nálunk otthon egyáltalán nem volt szokás az ilyesmi :( Lehet Nálatok is erről van szó.


Tudom milyen az a "rossz érzés" de felül kell kerekedni rajta :)

2013. márc. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi is csak "szájrapuszizkodunk" mások előtt (család, haverok és idegenek előtt is). Úgy gondoljuk, ez nem tartozik másra. Ha más csinálja, az nem zavar, normális keretek között, de ha többet van az illető a másik szájában, mint kívül, az már eléggé szokott zavarni.


Szóval, azt megértem, hogy csókot nem akarsz adni, de szerintem egy gyors szájrapuszi még belefér. De ha szégyenlős vagy, akkor ezt nyugodtan megbeszélheted a barátoddal, meg fogja érteni.

21l

2013. márc. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Normális, a kettőtöké, nem tartozik a kíváncsiskodó szemekre.
2013. márc. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ezzel semmi baj. Ha neked így tetszik, csináld így! A pároddal meg beszéld meg, hogy ilyen vagy és kész.


Amúgy én sem adok más előtt csókot a páromnak..

2013. márc. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem gond,nem mindenki nek természetes,hogy mások,főleg a rokonok előtt smárol.Csak mondd meg szegény fiúnak,hogy zavar ha látják.Meg nem minden szülő szeret szembesülni azzal,hogy a lányuk már felnőtt,szóval ez egyfajta tapintat feléjük is.
2013. márc. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem a szájrapuszi a természetes, a 2 puszi az furcsa, távolságtartó. a szüleid is azt vehetik le belőle, hogy nem valami komoly kapcsolat.

mi sem csókolózunk mások előtt.

2013. márc. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Elég furcsa. Elmegy a párod és nem csókolod meg? Az én szüleim részben ezért válltak el..Ennyi erővel az esküvődön is majd csak két puszit fogsz adni?


21/L

2013. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt megértem, hogy a szüleid előtt nem kezdel bele egy csókcsatába, de egy szájra puszi jöhet.

Nincs benne semmi különös. Szegény barátod azt fogja gondolni, hogy szégyenled őt.

Mi lesz az esküvőd napján? Ott nem csak 2 ember lesz. Ott is arcra puszit adsz majd a férjednek?

2013. ápr. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is furcsa volt elsőre, de hozzászoktam. Csak szájrapuszit adok neki, mikor jön hozzánk ( apu ha itthon van, ő is jön üdvözölni és előtte adok neki egy szájrapuszit, de csókot csak ha kettesben vagyunk. Egyszer csókoltam meg őt mások előtt, de az buliban volt és a többi pár is csókolózott tánc közben.) De a pároddal beszéld meg ezt, hogy ne érezze hogy szégyenled őt mások előtt. Hozzá kell tennem csókolózás, ráadásul az a szenvedélyes, nyelves nem való idegen szemeknek, csak akkor ha kettesben vagytok. PL.: nyáron láttam a buszról amint a megallóban két fiatal tizenéves idős mamák előtt szenvedélyes, hosszú, nyelves csókot váltott, percekig. Nos az illetlen dolog. Kicsit légy bátrabb....

2013. ápr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!