Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben te mit tennél?...

Ilyen esetben te mit tennél? Semmi kedvem sincs holnap jópofizni a rokon kisgyerekekkel

Figyelt kérdés

Én barátaokkal terveztem szabadtéri programot, de itt már 2 napja havazik, úgyhogy a szabadtéri program kilőve.Én jómagam utálom a húsvétot, szüleim meg már hetek óta készülnek rá.

Én azért utálom, mert olyan rokonok járnak hozzánk gyerekestül öntözni, valaki a lányát is hozza, aki egész évben fütyül a fejünkre, de amikor eljön a húsvét, beállítanak hozzánk, anyum meg az összes gyereknek veszi a drága cuccokat, és még egy köszönömöt sem kap érte, tavaly az egyik 10 éves rokon gyerek azt mondta anyumnak locsolkodás után, amikor kapta az ajándékot:a testvérem nem kap semmit, mert vinnék neki is??

nézett bambán a gyerek. Én ezért utálom, mert ez már nem az a húsvét,ami régen volt.


2013. márc. 31. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Elővenném a legbüdösebb kölnimet és a leghosszabb locsolóversemet,örüljenek ők is.Aztán követelném a csoki tojást.
2013. márc. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát ha össze akartok jönni a barátokkal, akkor a hó nem lehet akadály!:)

Anyukádnak elmondtad, hogy nem tetszik, hogy érdemtelenül ajnározza őket?

2013. márc. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, anyukádnak valamiért még jelent valamit húsvét, s szereti a gyerekeket megajándékozni. Ő ilyen.

Nyugi, én se szeretem ezt az ünnepet, mert nekem mindig a részeg emberek jutnak róla eszembe, akiket ki nem állhatok.

2013. márc. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mondtam, de nem vette ezt figyelembe,én velem hozatta a nem éppen olcsó csokikat és társait, pedig a a kölykök húsvéton kívül messziről kerülnek minket
2013. márc. 31. 16:09
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Nézd, ha valamit helytelenítesz, ne tedd meg. Mi az, hogy Veled hozatta? Nem kellett volna hoznod, kész.
2013. márc. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Jajj, ne már. Ez olyan gyerekes lett volna. :D

-Anya, én megyek a boltba, mert nem akarok húsvétra tojást venni a gyerekeknek.

Én sem szeretem a húsvétot, de ha anyámnak ennyire fontos, akkor kibírnám azt az egy napot. Elvileg, amíg én lakok nála, addig nem én fogok neki dirigálni. Legalábbis nálunk nem lehetett volna így hisztizni emiatt.

2013. márc. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

több tízezer családban folyhat ilyen diskurzus..


a szülőket békén kell hagynod, főleg, ha megtehetik...majd ha nem lesz mit enni, nincs a villany befizetve, figyeld meg más lesz...addig meg hadd szórakozzon mindenki a maga módján..


tessék elmenni egy motelbe, és kit érdekel a hó....

2013. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
menj le a patikába vegyél egy fecskendőt és nyomkodj bele a tojásba valami ocsmány ízű lét mondjuk káposztalét:D de minél előbb, hogy amire jönnek megszáradjon.:DDD Lehet, hogy gyerekes megoldás de ha már a drága csoki megvan röhögsz rajtuk egyet. Amúgy én is rühellem a kölyköket,meg az ünnepeket...mondjuk az ünnepeket meg nem a kölykök miatt, csak amúgy pedig még "felnőtt" se vagyok.:)
2013. márc. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szegény kicsik, jönnek a kedves rokonnénihez , mit tudnak ök? És a kis kedves a testvérének is vitt volna...

Hogy tudtok ilyenek lenni?

Nézd azt h legalább egy évben egyszer összegyül a család...

2013. ápr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!