Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák, hogyan...

Egyedülálló anyukák, hogyan találtatok újra párra?

Figyelt kérdés

Barátnőm 28 éves, a kisfia 1 éves. Apukával már a terhesség elején megromlott a kapcsoltuk, de a gyerek miatt- legalábbis erre fogják- igen szoros maradt a kapcsolatuk..Nincsenek együtt, de apuci sokszor ott éjszakázik. Nehezíti a dolgot, hogy a barátnőm szüleivel lakik..Tudja hogy ez így nem maradhat...szeretne egy normális pasit, egy társat magának..de hogyan??

Nektek sikerült? hogyan?


2013. márc. 31. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Hát úgy míg "apuci" néha ott éjszakázik nem fog. Legalábbis ezt kétlem, hogy bármelyik potenciális új kapcsolat tolerálná.
2013. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet azért nem változtat, mert ez elég jó neki. gondolj bele, van egy gyereke, megvan a gyereke apja barátságilag és néha ott is alszik. mellette meg azt csinál, amit akar. ott vannak a szülei, akik vigyáznak gondolom a gyerekre ha azt akarja. szóval kicsit egyszerre van neki minden. kivétel az új stabil kapcsolat.
2013. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki így jó ne szólj bele. Ha engedi ott apuka ott aludjon akkor pedig jó így neki.
2013. ápr. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit foglalkozol vele hogy új párt találjon? Gondolom neki ez megfelel, máskülönben "apuci" nem aludna néha ott. Majd barátnőd lépni fog, ha neki már ez nem lesz elég.
2013. ápr. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem beleszólok a dolgába..tudom hogy nem jó neki ez a helyzet, mert mondja..a szülei nem vigyáznak a gyerekre..max 10 perceket, ha barátnőm ki akar takarítani vagy hajat mosni, aztán egész héten ezt teszik szóvá...Barátnőm próbálta járókába szoktatni babót, de a nagyszülők, ahogy nyikkant a gyerek kikapdosták, az ágyból is. Ha barátnőm próbálta velük megértetni miért teszi, és az ő gyereke had nevelje ő, azt mondták ha nem tetszik a dolog el lehet költözni..

Apucit azért engedi ott aludni,mert apuci kijelentette hogy neki milyen drága a benzin, és ha nem maradhat ott, akkor abból a kemény 15.000 Ft gyerektartásból levonja a benzin árát..volt hogy barátnőm azt mondta hogy jó, akkor jöjjön csak hétvégén, de ne aludjon ott, de a gyerek nagyon kereste az apját, főleg mert az megígérte neki hogy megy, de még az esti fürdetésre sem ért oda, csak késő este, akkor meg már ott ragadt reggelig..

Barátnőm szeretne visszamenni dolgozni lassan, szeretné elkezdeni a fősulit, amit a munkahelye 100%-ban fizetne, szeretne továbblépni az életben...ehhez kértem volna tanácsot..másnak hogy sikerült...

2013. ápr. 1. 07:52
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7év után lett vége a kapcsolatomnak és a gyerekünk 2,5 éves volt akkor.Én is szüleimhez költöztem vissza ,de ők segítenek ahogy tudnak sőt még a másik nagyszülők is segítenek. Társkereső oldalon keresgélem az új páromat,más lehetőségem most nincsen.Van is most egy férfi akivel komolyabban ismerkedünk...de ki tudja,óvatos vagyok,mert ezeken az oldalakon a férfiak nem csak barátnőt keresnek :( Barátnődnek pedig valahogy talpra kell állnia és önállósodni minél előbb szerintem.
2013. ápr. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!