Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjed hordja a gyűrűt,...

A férjed hordja a gyűrűt, amit esküvőn húztatok egymás ujjára?

Figyelt kérdés

Zavarna, ha egyáltalán nem hordaná, soha? Mert azt mondaná, nem szereti magán az ékszert. Bántana?


(Nem vagyok feleség.:))


2013. márc. 31. 23:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Apa nem hordja, mert autófényező, és nem kesztyűben dolgozik. Nincs belőle vita.
2013. márc. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%

Igen, hordja.


Nekem fontos, mert "hagyományőrzők" vagyunk.


Én viszont sokszor leveszem, mert steril műtőben dolgozok. Azon kívül mindig hordom.


A mi gyűrűnk nagyon egyszerű, fehérarany (aranyat nem szeretjük).

2013. márc. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Nem haragudnék meg rá, ha azért nem hordaná, mert nem szereti az ékszert, de azért jobban esne, ha néha látnám az ujján. Az én férjem azért nem veszi fel sokszor, mert kicsit már szűk neki, szorítja, és a munkahelyén elég balesetveszélyes is a gyűrű. De én sem mindig hordom az enyémet, már volt, hogy lecsúszott az ujjamról és félek, egyszer elveszítem.
2013. márc. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
28%
Nem hordja. Igaz, nem is volt gyűrűnk az esküvőn, nem volt fontos. Így is tudjuk, hogy egymáshoz tartozunk.
2013. márc. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


És ha sem a munka, sem egyéb körülmény nem "akadályozná" benne,hanem pusztán nem tudja magán elképzelni, az nem bántó egy kicsit? Hogy ennyi miatt soha nem venné fel a szerelem jelképét?

2013. márc. 31. 23:55
 6/25 anonim ***** válasza:
84%
Miért lenne bántó? Van, aki nem szereti az ékszereket. Speciel a férjemnek még órája sincs, mert utálja, ha bármi is van a kezén.
2013. márc. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
61%
A férjem hordja, de én nem . Egyszerűen mert nem tetszik , de mivel egy barátunk keszítette nekünk külön még nem jutottunk el addig hogy újat vegyünk.
2013. ápr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%
Nem mindenkinek ez a szerelem jelképe.
2013. ápr. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%
Az Én férjem sem hordja, már akkor elmondta, hogy nem szereti az ékszereket, amikor mentünk gyűrűt venni. Megvettük neki is, mert hogy úgy "illik", de az esküvőn kívül nem volt az ujján még soha. Megértem, mert Én sem szeretem nő létemre az ékszereket. Én sem hordom, semmilyen gyűrűt, karkötőt, nyakláncot, ilyesmit. Mindketten csak egy karórát hordunk, nagyon szépet kaptam Tőle, és az Ővé is nagyon szép. Barátaink, ismerőseink, szüleink mindig azon nevetnek, hogy nekünk kár volt gyűrűkre költeni, kértünk volna kölcsön valakitől.:) A gyűrűink el vannak téve szépen a dobozában.
2013. ápr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%

A ferjem ugy kezdte, hogy o nem fogja hordani az tuti, mert nem szereti.

Az eskuvon felhuztuk a gyuruket, azota is hordja :)

Hianyozna neki ha nincs rajta :)

2013. ápr. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!