Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogyan mondjam el otthon?

Ezt hogyan mondjam el otthon?

Figyelt kérdés
Apukam kicsit rasszista. Mindig leszolja, le majmozza a negereket es hat nem szereti oket. Nem tudom miert. Kamasz koromban en is hasonlo voltam, de a negereket sose bantottam, en csak a ciganyokat nem szeret(t)em. 2 eve Angliaban dolgozom es osszejottem egy nagyon kedves, jokepu neger pasival. Nem mondtam el a csaladbol senkinek sem mert tudom, hogy hogyan reagalnanak ra... egyedul a baratnom tudja. Amiota egyutt vagyunk (10 honapja) voltam mar otthon de sose vittem magammal. Nyaron megint megyek haza es mar szeretnem ot bemutatni. Anyukam es a tesoim nagyon meglepodnenek, szerintem nagyon nehezen fogadnak el de azert nem mondananak elotte serto dolgot, viszont apum csalodna bennem es talan a baratomat is piszkalna. Mit tegyek? Elore szoljak, hogy mi van? Tanacstalan vagyok.
2013. ápr. 1. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Tegyél közös fotót a fészbükk profilodra.
2013. ápr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Elore, bizony, akkor talan kiduhongi magat, mire mentek es nem lesz udvariatlan szemtol szemben
2013. ápr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Mielõtt meghivnád magadhoz, jelentsd be a szitut. Nem lesz könnyü dolgod!
2013. ápr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Ne hozd a társadat kényelmetlen helyzetbe. Fel kell világosítani a családot a kapcsolatodról . aztán majd eldöntik, akarják-e kultúráltan fogadni, ha hazaviszed.
2013. ápr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
nézed meg velük a csajom apja ideges c filmet. Erről szól csak ott a srác fehér az apa meg előítéletes. Szerintem jelentsd be előre h kidühöngjék magukat mire eljön az időpont
2013. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mi közük van a szüleidnek ahhoz, hogy te kit választasz magadnak? semmi. ha ennyire maradiak, inkább el se vidd a csávót.
2013. ápr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szerintem kerdezd meg a baratodat, magyarazd el neki ezt a dolgot, csaladi hozzaallast. O biztos megerto lesz, segit megoldani a problemadat. Nyugi, nem vagy egyedul!
2013. ápr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Tanácstalan vagyok." hüpp-hüpp...

Ha vállalnád, már vállaltad volna. Nem vagy méltó a feladathoz.

2013. ápr. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg a barátoddal, hogy apukád élőítéletes , és együtt döntsetek, hogy egyáltalán bemutasd-e a szüleidnek.
2013. ápr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell eröltetni a dolgokat.

En nem mutatnám be.

A szerelem is elmúlhat egy idö utan, minek mindent túlkomplikálni es keresni a bajt es a konfliktust mécsessel?

2013. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!