Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 éves fiú vagyok, hogy...

12 éves fiú vagyok, hogy mondjam el otthon, hogy van barátnőm?

Figyelt kérdés
ebben a hónapban leszek 13. szüleim elég konzervatívak és félek,hogy mit fognak mondani. apámat nem zavarná szerintem, de anyámtól tartok :( tudom fiatal vagyok még, de nagyon jól kijövök a lánnyal.
2013. jan. 6. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, mióta vagytok együtt?

Még nagyon kevés ideig tartanak ezek a kapcsolatok. Várj még egy hónapot legalább. De egyébként csak állj eléjük és mond hogy barátnőd van :)

2013. jan. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát mivel fiú vagy nem hiszem hogy annyira féltenének. Max annyit mondj hogy nagyon jól kijössz vele és sokat lógtok együtt. Végülis 12 éves kornál ennél nemigazán kéne több
2013. jan. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Anya, Apa, van egy barátnőm, akivel néha kézen fogva fogok sétálni.

Eeeeeeeeeeeeeeeenyi

2013. jan. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tinialfa ***** válasza:
Pironkodva.
2013. jan. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kb. 3 hónap után kiderül, hogy mennyire komoly, de jobb eléjük állni, mint lebukni. Kérdezd meg, hogy elhívhatnál-e egy nagyon kedves lányt, akivel szeretsz együtt lenni. Így ők is megismerik, és nem paráznak annyit. Azért előttük ne nagyon nyomuljatok, eléggé furcsa egy szülőnek.
2013. jan. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Mondd már meg, hogy minek neked barátnő, ha ilyen problémáid vannak?????
2013. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van egy lány akit megismertem és nagyon jól kijövünk. Kedves, aranyos, stb... örülnék ha megismernétek/délutánonként majd vele lógnék 1-2 órát...:)

Srác vagy, nem fognak megijedni Tőle. Maximum tényleg azt mondják, hogy vidd át kicsit a lányt, had nézzék meg maguknak (kíváncsiságból) :)

2013. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ne félj édesanyádtól, ez az első lépés a férfivá válásod útján :) Egyébként ha aranyos lány, lehet, hogy anyukád is oda lesz tőle :)
2013. jan. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Te: Sziasztok van csajom.

Szüleid: Rendben kisfiam ügyes vagy.


Jó ha elmondod, mert akkor nagy esélyel engednek át hozzá, vagy elmehetsz el vele valahová, stb. Hidd el, ez nem ciki dolog, örülni fognak neki !

2013. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!