Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vegyem rá anyukámat...

Hogyan vegyem rá anyukámat hogy megengedje?

Figyelt kérdés
Be akarom festetni a hajam de anya hallani se akar róla. Hogyan győzzem meg?
2012. márc. 8. 19:43
 1/6 Izabell ***** válasza:
Ahhoz tudnunk kell :hány éves vagy?:)
2012. márc. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az eredeti hajszíneddel mi bajod?
2012. márc. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok és az a baj hogy mindeddig szőke voltam és mindenki azt mondta hogy milyen jól áll és én is így láttam erre meg vagy két hete egészen bebarnult,már nyoma sincs szőkeségnek és nekem nem nagyon tetszik :/
2012. márc. 8. 20:05
 4/6 Izabell ***** válasza:

hmm...A napfény még világosíthat majd...

Viszont én sem engedném meg a szőkítést[annak ellenére, hogy nekem megengedték 17 évesen a szőke melirt...]

Na de ha annyira akarod, akkor kicsit tarts előadást neki:-kiválasztod az ammóniamentes hajfestéket, aztán kicsit áradozol neki, hogy te tudod, hogy károsak a festékek..De te vigyázol.S ha 1x megengeded nem azt jelenti, hogy most minden hónapba szőkíteni fogom...

én ezt tenném;))

sok sikert

2012. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz:)
2012. márc. 8. 21:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, 16 évesen már legálisan vállalhatsz munkát, menj el dolgozni és fizesd saját pénzből, akkor nem szólhat bele és talán látni fogja, hogy komolyan gondolod, és nem csak unalmadban akarod eltapsikálni a pénzét pl.

De azért két hét... szerintem még gondold át. Esetleg próbálkozz csak melírral, az is világosít a hajon, de kevésbé káros és ha jól van megcsinálva, a lenövés sem olyan feltűnő és gáz, és legtöbbször könnyebben megengedik a szülők.

Vagy megvárod a nyarat, és visszaszőkülsz magadtól is.

2012. márc. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!