Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ezekről leszokta...

Hogyan tudnám ezekről leszoktatni?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám ezekről leszoktatni???

Férjemnek, ha olyan kedve van, akkor nem alszik itthon.

Vagy nem válaszol.

Nem veszi fel a telefont vagy kinyomja. Elmondja, amit akar és leteszi. Nem is hallgatna meg. Mert a hül.ye azt hiszi, hogy veszekedni szeretnék, de elmondja a magáét és kinyomja, aztán nem veszi fel. Pedig ilyenkor eszem ágába sem volna veszekedni!!!

Hogyan tudnám ezekről leszoktatni??? Mert így nem lehet együtt élni!!!

Rengeteg könyörgés árán úgy gondoltam, hogy leszoktattam, de sajnos pár napig nem találkoztunk és visszaszokott...

Én nem bírok tovább harcolni érte!!!

De imádom és kell nekem, nem akarok nélküle élni!!! Kell/ene a lányainknak is!!! Persze nekik is a biztonság és a nyugalom kellene!!! Nem az, amit ő nyújt!!!



2013. ápr. 1. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
És hol alszik?
2013. ápr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Uhh, hát ez nagyon szomorú. Hol alszik??
2013. ápr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Te is játszd meg vele párszor ugyanezt.

Haza jön veszed a kabátodat Drágám elmentem és kisétálsz.

2013. ápr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Te társfüggő vagy.

A férjednek van másik nője.

Ha a gyerekeiteket eddig nem rontottátok el, váljatok el, és te fordulj pszichológushoz!

(Mondjuk, úgysem fogsz. Azt sem vallod be, hogy imádsz szenvedni a férjed mellett. Az sem tűnik fel, hogy roncs lelkű embereket neveltek fel.)

2013. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Mert a hül.ye azt hiszi, hogy veszekedni szeretnék, de elmondja a magáét és kinyomja, aztán nem veszi fel. Pedig ilyenkor eszem ágába sem volna veszekedni!!! "


Hogy egy megasztáros jelentkezőt idézzek: Hát oszt míír?


Én bizony veszekednék, ha ilyet csinálnának velem és a gyerekeimmel. És jogodban is áll veszekedni vele emiatt. Mi az, hogy elmondja a véleményét, de neked erre nem ad lehetőséget? Amúgy meg ha nem akarsz nélküle élni, akkor így kell elfogadd. Ha pedig végre meguntad a rongy szerepét, vagy az alkalmi ágyas, aki feleségnek van nevezve, akkor kalap kabát stb.

2013. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a 4. válaszolónak teljesen igaza van!!!

teljesen hülyére vesz a férjed, te meg bólogatsz neki. és a gyerekeknek is jobb két kiegyensúlyozott szülőt látnia külön, mint két idegroncsot együtt! úgyhogy szerintem ne a gyerekekkel takarózz! én úgy veszem le a leírtakból, hogy ő már arra sem méltat, hogy veszekedjen veled, teljesen semmibe vesz

2013. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért most már reagálhatnál valamit, Kérdező!:)
2013. ápr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te nem vagy a felesége, csak annak hiszed magad. A férjed átnéz rajtd, mint a szitán. Nem érdekled. Egyáltalán senki és semmi nem érdekli, csak ő maga magát.
2013. ápr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked ez így megfelel, hisz így is imádod! Akkor mi a probléma? Amíg van ilyen birka nő, aki mindent tűr, miért is változna?

Én nem akarnám megváltoztatni és nem könyörögnék neki. Telefonon sem hívogatnám. Összepakolnám a cuccait, ki az ajtó elé, és zárcsere!

De hát ha imádod, az persze más...csak akkor ne problémázz itt!

2013. ápr. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!