Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezt jogosan csinálja...

Most ezt jogosan csinálja velem? Ilyenkor mit kell tenni? én már nem bírom tovább!

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. A szüleim elváltak 2 éve...anyu megismerkedett egy pasival azóta is együtt vannak csak elköltöztünk 220 km rel arrébb...apu az itt maradt a házba...neki is lett egy nő az életébe...én anyánál vagyok elhelyezve és szünetekben vagyok apánál...Először elég jól kijöttem apu új nőjével...aztán teherbe esett, de még 1 éve sem voltak együtt...amióta teherbe esett tiszta hülye, flegma és bolond...és nem túlzok...A nyáron elvette a szobámat...kitúrtak a szobámból és kitettek a nappaliba aludni ahol szét ment a derekam olyan az ágy...folyamatosan beszólogatott és veszekedett velem...aztán 6 hónapja megszületett a kishugi...se főzni, se mosni, se takarítani se semmit nem csinál itthon hanem egész nap a gyerekkel van elfoglalva...amióta megvan ez a gyerek én úgy érzem senkinek sem számítók...ő a legfontosabb meg minden...ő baba..és 10 ezer forintos ruhákat vesz neki ez a nő...hát egy baba ugye napról napra növekszik és kinövi...én meg hát jó én is márkás ruhákba járok, de én már nem növöm ki.....meg, ha kérek aputól fodrászra pénzt már nem is ad....egyfolytába a baba a baba a baba és a baba.....és úgy érzem ez anő mindnet megtesz azért, hogy kiidegeljen és, hogy ne érezzem itt jól magam...ma pl egész napra elmenekültem itthonról...este hazajöttem letusoltam rendet raktam a szobámba és mivel holn megyek haza kimostam a ruháimat...ez a nő a mosógépet 4-szer is leállítótta...tiszta ideg voltam..és mikor teregessek hajnali 3 kor vagy mire gondolt??? engem nagyon idegesít ez az egész helyzet úgy érzem már aput is ellenem fogja fordítani és már én egy senki vagyok...mit tegyek szerintetek?:///
2013. ápr. 2. 00:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
örülj a húgodnak,és imádkozz,hogy anyukád ne szüljön,mert akkor pórul jársz.
2013. ápr. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Egy elkényeztetett kis fruskànak tünsz,nem körülötted forog a világ.ahhoz meg nincs közöd szerintem hogy hány ezer forintos ruhakat vesz a saját lányának nem te keresed a pénzt.arra már gondoltál hogy ö is ideggörcsöt kap töled????!!
2013. ápr. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mért idegelem kii amikor 3 havonta egyszer, ha itt vagyok???? És nem, nem vagyok elkényesztetett....csak tudod apum már 4 hónapja nem küld se gyerektartást és még fel sem hív...és tudod egyáltalán nem szép dolgok ezek...és örüljek a kishugomnak???? Mert ő mindent megkap aputól én meg az utolsó senki vagyok...???? Jó persze gondoltam,, hogy senki nem fog megérteni...de én is gyerek vagyok akinek tök nehéz, hogy a családomtól meg mamáéktól meg a barátaimtól 220 km re vagyok és úgy érzem senkire nem számíthatok....de igen elkényesztetett fruska vagyok ...;))
2013. ápr. 2. 00:37
 4/13 A kérdező kommentje:
És, ha ideggörcsöt is kap kedves 2. kommentelő....mi közöm van hozzá??? Ő nagyon jól tudta amikor összejött apuval, hogy apunak van egy nagy lánya...ő ezt bevállalta..akk igyekezzen ne ideggörcsöt kapni...:)
2013. ápr. 2. 00:39
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

Előttem szólók, ti borzasztóak vagytok.


Kérdező én beszélnék apámmal, és elmondanám hogy ugyanúgy a gyereke vagyok, és jó lenne ha figyelne rám. Azért mert új nője van és gyereke, attól még te is vagy a világon, és úgy érzed már nem vagy elég fontos, ami kimerül abban, hogy neked nem vesznek ruhát szar az ágyad, nem vághatod a hajad, nem mosnak neked, vagy ha te mosol akadályoznak stb.

Mindezt finoman, és olyankor amikor ketten vagyok.

Biztosítsd arról, hogy nem utálod a mostohatesót, sem az anyát(ha utálod is őket, vegyél erőt magadon és pozitívan beszélj apádnak róluk, az érdekedben!) de úgy érzed hogy fontosabbak apád számára mint te, és ez téged bánt!

Ha apád ezek után nem érzi a dolgokat, és nem változtat, akkor vagy menj vissza anyádhoz, vagy tanulj, és menj olyan középsuliba ahol kolesz is van, és a jövőddel törödj...

2013. ápr. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Próbálj meg egy picit jobban alkalmazkodni a helyzethez.foglalkozz a hugoddal vagy fözzetek egyutt a "növel" legyél te is újra a család része hogy ők se a folyton hisztizö nagytesót lássák benned.
2013. ápr. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen szegedre megyek koleszba...:) amúgy meg nem merek beszélni apával...félek, hogy megbántom...de én úgy gondolom, hogy ez akkor sem normális, hogy ez a nő semmit sem csinál itthon...ide jövök és mocskosság van...(hát anyum is meg én is igényesek vagyunk magunkra is meg a környezetünkre is) és ez nekem tök szar h haza jövök a 6 órás útról és akk undorom van a zuhanyzótól, mert tele van a fekete rövid kis hajszálaival, mert még lezuhanyozni sem tudja a kádat maga után lezuhanyozni....kicsit érdekes a nő....
2013. ápr. 2. 00:45
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Merjél beszélni apáddal, állj ki magadért!!!


Egyébként az érettséghez, és a felnőtté váláshoz hozzátartozik az, hogy pl.: megbeszéled az apáddal, hogy mi bánt! Így legalább megtanulod, hogy hogyan álj ki magadért ha sérelem, vagy megaláztatás ér!


Apádat nem bántod, meg ezzel, mert te vagy az akit "bántanak+

2013. ápr. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Előző, mondjuk a mocsok valahol érthető, kis baba mellett nem könnyű, nem ezen kell kiakadni!

Azért kiakadhatsz mert hanyagolnak érzelmileg, fizikailag, és pénzügyileg is!

2013. ápr. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Érzelmileg nagyon elhanyagolnak..:// úgy érzem csak a barátokra számíthatok...fizikailag is...pénzügyileg meg...anyutól mindent meg kapok amire szükségem van...csak apám is van és nem anyunak kell megadnia nekem mindent...
2013. ápr. 2. 01:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!