Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám leszokott 1évig az...

Anyám leszokott 1évig az alkoholrol most újra nekiállt mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos az a helyzethogy anyám iszik nálunk,és sajnos gyerekkorom óta ez folyt,apám meg persze az egyedüli kereső,és természetesen eléggé durva dühkitörései vannak ha anyám iszik,1hónapban legalább1-2hétig ezek vannak..tavaly nyáron anyu elég beteg lett,ezért letette a piát,de most márciusban ujra nekiállt és nemtudom mi hozta ezt ki bellőle???Hiszen nemvoltak viták semmi..20éves vagyok közösudvarba 1ül élek velük,de egyszerüen nemérti meg anyám hogy gyűlölöm ha iszik,pedig alapjáraton rendes nő!De elveszti a fejét ha csesztetem.nemtudom mit tegyek,de már úgyérzem sok,nembirom tovább hogy újra iszik,sajnos eléggé tönkretett anno ezzel..mostmegmég terhes is vagyok
2013. ápr. 2. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Az alkoholizmus már csak ilyen. Kezelni lehet a betegséget, de kigyógyítani belőle valakit teljesen nem. Egy volt alkoholistának mindig ott marad a kísértés és bizony ha egyszer enged neki, akkor gurul megint a lavinával. A te feladatod, hogy valamilyen úton módon meggyőzd, hogy ne igyon. Nem veszekedésekkel. Te tudod mivel lehet rá hatni, próbálkozz, hátha valamivel eléred a célod.
2013. ápr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos az a baj hogy folyton győzködöm ha józan akkor is!Tudja azt is ha iszik én észreveszem,aztán ő csak lázad meg azt hajtogatja hogy hagyjam békén..:/:( pedig tudja hogy felismerem ha iszik hisz tönkretette fél életem..:( de úgy láccik hiába magyarázok nagyon kár hogy a kényszerelvonókat beszüntették:@ Sajnos apám is megszokta verni ha nagyon ittas..mert állandoan kötekednek1mással ezért is vagyok mérges hogy visszaszokott hisz eddig1évig semmi gond nemvolt:(
2013. ápr. 2. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!