Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akaom hogy döntsetek...

Nem akaom hogy döntsetek helyettem csak álláspontot illv. Tapasztalatot vagy tanácsot kérek erre a dologra mert már annyit agyalok ezeken a dolgokon, hogy kikészitem magam lelkileg mint testileg? Megpróbálom rövidre zárni:

Figyelt kérdés
15 évesen összejöttem a mostani férjemmel.19 évesen hozzámentem,20 évesen megszültem a yönyörü imádnivaló kislkányunkat akit mindennél jobban szeretünk és a család is él-hal érte. Vettünk egy házat beköltöztünk, minden rendbe volt. 2011-ben elkezdtem megint dolgozni és imádoma munkámat. sok veszekedés a pénz forrása volt. Nem éltünk rosszul, de luxus körülmények között sem. Tavaly év elején nagyon elfáradt a kapcsolatunk én megismerkedtem egy másik férfival (elvált,3 gyerek, az egyik vele él). a férjemmel szétmentünk (nem váltunk el). én maradtam a kislányunkkal a házba, ő költözött a szüleihez. Ugy gondoltuk így lesz jobb a gyerekenek. Viszont az én kapcsolatom a másik férfival egyre jobban szorosá vált így ugy döntöttünk oda költözök a lányommal hozzá. a hitelt felesbe fizetjük a férjemmel, mert ugy vagyunk vele hogy a gyerek érdkébe, hisz majd egyszer az övé lesz. minden jó volt vele, elfogadtak a gyerkek, az én gyerekem is elfogadta és a gyerekek is nagyon elvoltak. Saját lánya ként szerti az én lányom, és köztünk is iszonyat jó volt a kapcsolat. Egy ok aggasztot az meg a távolság. ö a munkahelyemtöl és az ovodától 50 km-re lakott és igy nekünk minden nap a gyerekkel ingázni kelett, ami nem kicsit fárasztó nap mint nap. Ezért 4 honap után ugy döntöttem elköltözök tőle, "szüneteltetünk". de minden nap beszélünk bár nem találkozunk de iszonyatosan hiányzik nekem és mi is neki. sok megoldás felmerült. De én nem akarom eladni a házamat mert ez egy biztos pont nekünk, és at sem akarom hogy ö adja el mert az meg nekik egy biztos pont. Albérletbe nem tudunk menni mert sokba lenne a két ingatlan hitell meg albrélet. Tehát nem nagyo van most emgoldás viszon a szivünk megszakad egymásért. ez az egyik. Ott a másik. A férjemhez is ragaszkodok. Nem tudom hogy azért mert ö volt életemm elsö szerelme és férfi, meg hát 10 év az 10 év meg egy gyerek. Hogy ezért ragaszkodok hozzá vagy mert vannak még érzelmek. Bár nap mint nap találkozunk mert minden nap jár a lányához, és mondta hogy ö szeretne visszakapni minket nagoyn szeret minket. és egy rossz szót nem tudok rá mondani, emberileg iszonyatosan megbizható és midnent megtesz értünk még igis hogy tudja hogy mással éltem. Most per pillananyilag ugy állok, hogy szeretném a házasságom rendbe tenni, hogy midnen happy legyen, de érzelmileg ugy érzem jobban huzz a szivem a másik férfi után. A férjemmel a testi kapcsolat se jó nekem, már régóta voltak sztem problémák, nem vonzodtam hozzá mint férfi. és ha bel gondolok hogy együtt legyünk megint . Nem tudom elképzelni. hogy zárjam a soraim: a szivem a másik férfihez húzz az eszem a férjemhez. és rosszindulatokkal kiméljetek mert van igyis elég bajom :( köszi
2013. ápr. 3. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:

A másik ffi akivel együtt éltél hány évesek a gyerekei? Ha esetleg ovisok, ameddig oviba járnak, adjátok ki albérletbe mind a 2 házat, és amíg tart az ovi, költözzetek össze albérletbe. Ha vége az ovinak, hozzád közel választhat esetleg iskolát a gyereknek, a saját házát meg kiadhatja albérletbe. Így mindenkinek megvan a saját birodalma.

Hiába szereted még valamilyen szinten a gyermeked apját, ha a szex nem működik egy kapcsolatban, annak hosszútávon nincs sok jövője szerintem.

2013. ápr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindkettőt szereted, egy kicsit.

Azon kéne (szerintem) gondolkoznod, melyik nélkül nem tudsz élni. Melyik az aki úgy hiányzik, mint a napsütés, a levegő.

Lehet, hogy egyik sem hiányzik annyira. Nem kell sietned a döntéssel!

2013. ápr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ha valami elromlik akkor azt általában nem egyből kidobjuk, hanem megpróbáljuk megjavítani ... van egy férjed, aki - úgy tűnik - jelen helyzetben is ragaszkodik hozzád, és képes lenne veled folytatni az előzmények után ... aztán van a szerelem ... találtál az életedhez két rendes és szerethető embert ... ami benned különbséget tesz a kettő között az a te testi vágyad ... az sem tart örökké ... megéri?


mindamellett a saját sorsod 100%-ig a te kezedben van, csak tőled függ

2013. ápr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Korábban jól működött köztetek (férjeddel) a szex?
2013. ápr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Van eleg bajod??? hat magad okoztad sajat magadnak megerdemled!!!!

valasztani akarsz es a ferjedhez is ragaszkodsz???

En ha a ferjed lennek ugy rugnalak feneken hogy repulsz ha mas ala fekudtel aztan meg valogatsz is.

Az lessz a vege ket szek kozul a pad ala fogsz kerulni es oszinten megerdemled.

Komolyan ezek a te erkolcsi ertekeid es normaid??

Es ez nem rosszindulat ez az igazsag. semmi megbanas nincs benned a megcslast illetoen ezert visszataszito szamomra a dolog de nagyon.

2013. ápr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyatosan gyerekes vagy. Szerinted a kislányodnak ez milyen? Először elmegy apa, aztán jön egy új, aztán az is eltűnik, közben költözés, ingázás... Semmi határozott pont nincs az életében. Anya vagy, nem engedheted meg magadnak ezt a luxust, hogy egyik ágyból a másikba, mert egy másik embert is rángatsz magaddal. Dönts, és aszerint folytasd a továbbiakban.
2013. ápr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én álláspontom:

Csapongsz itt az érzelmeid által vezérelve, mert sajnos nem éltél mielőtt férjhez mentél.

És most azt hiszed, hogy mással majd más lesz! hát azt kell mondjam, hogy nem lesz más! A szerelem elmúlik egy idő után. A másikat is csak azért kívánod, mert új!

És persze a történetben elveszett az a lényeges információ, hogy mindez a lányodban mit okoz!

Egy felnőtt ember el kell tudja dönteni, mit akar! ha nem megy a férjeddel, akkor nem megy! Zárd le, lépj tovább! Senki nem kényszerít rá! De ez az ide-oda költözök, attól függően, hogy éppen milyen kedved van...hát elhiszem, hogy megvisel! És akkor vajon a lányodat?

2013. ápr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#1 válaszoló: neki a gyerekei nagyok, a legidösebb 16 éves aki vele él. és amugy igen én is ettől félek, ha a szex nem müködik, akkor nem hiszem hogy fog.

#2 válaszoló: de sietnem kell a döntésemmel, mert igy mindekttönek rossz és nem akarom bántani öket.

#3 válaszoló: ha vmi elromlik tényleg meg kell javitani. viszont ez nem egyik naprol a másikra történt. amugy meg elmentünk egy pár napra nyaralni hogy htha helyre tudjuk tenni az egészet, de sajnos rosszul sült el a dolog.

#4 válaszoló: igazad van, magamnak köszönhetem, de nem gondoltam hogy ez lesz. mivel tényleg nem volt tapasztalatom kapcsolatok terén. amugy nehogy azt hidd, hogy ez nekem jó, mondtam én is a férjemnek hogy lépjen tovább és nem fogadok el töle semmilyen segitséget. mindekttönek megmondtam öszintén az érzéseim és mégis ragaszkodnak hozzám. azt is mondtam hogy egyikel sem akarok kapcsolatot létesiteni hagyjanak engem békén. de hát az apját minden nap látom igy nehézz lenne.

#5 +#6 válaszoló: ez nem gyerekes ez tapasztalanság. és hid el a gyerekem a legnagyobb kincs az életembe és szerencsére nem viseli meg, söt nagoyn szeretet ott lakni. éppen ezért akarom nagyon átgondolni a dolgokat hogy ne az legyen hogy egyik nap van apa utána nicsn ... és pont azért mert anya vagyok nem engedhetem meg magamank hogy egyik ágybol a másikba ugráljak. nagoyn megfontoltan közeledtem mindenkihez akivel a gyereket kapcsolatba hozztam. nem tartom magam rossz anyának mert a gyerek érdekeit IS nézem. de a saját boldogságom is figyelembe kell venni. mert tudom hogy a lányomnak az a fontos hogy anya boldog legyen. 6 évesen is ezt mondta. ezért rosszul esik hogy a gyerekre vonatkoznak egyesek hogy neki ez nem ó. midnent megteszek hogy benne ne érjen kárt. az oviba is midnig kérdezem hogy nem mond e vmi furcsát vagy nem veszenk e észre rajta vmit és semmi furcsa dolgo nicns. a kettönk kapcsolata a kisklányommal kiegyensulyozott és ez meg is marad. szerintem ez a fontos.

2013. ápr. 4. 08:05
 9/10 anonim ***** válasza:

No, nekem nem válaszoltál.

Jó volt valaha köztetek a szex a férjeddel?

2013. ápr. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jaj ne haragudj :) igen, de sose a legjobb, mert elöttem is egy barátnöje volt, tehát elég tapasztalatlan volt ö is
2013. ápr. 4. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!