Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek a köver...

Mi a velemenyetek a köver emberekröl?

Figyelt kérdés
Szerintetek csak lustäk mozogni es azert köverek, vagy pedig mäs oka is lehet az elhizäsnak. Azokra a köverekre gondolok, akik egyebkent nem tul sokat esznek (mert vannak ilyenek is).

2013. febr. 19. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Sokan jonnek azzal hogy betegek es azert koverek.

Nos ha ez igy is van akkor is egy lusta diszno, mert a levegobol nem lesz tomeg. Ugyanugy tobb kaloriat kell egyenek a kelletenel hogy hizzanak.

2013. febr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 YourDestiny ***** válasza:
72%

Van, aki valamiféle szervi rendellenességnek köszönheti.

Van, akinek nincs elég akarata ahhoz, hogy tegyen ellene.

Van, aki keveset eszik, de eleve olyat, amit nem kéne.

Van, akinek eleve jó így.

És van, aki valóban lusta ahhoz, hogy mozogjon egy keveset.

De ettől még ugyanolyan emberek, mint bárki más. Nem többek, nem kevesebbek.

2013. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Vannak akik pl. pajzsmirigy rendellenességre fogják hogy kövérek. A minap hallottam az egyik "népszerű" sorozat dagadék színésznőjét erre panaszkodni. Az a szőke dagadt a jóban rosszbanból, akit valami arab szédít Cseke Katinka a polgári neve :DDD Szegény! Tényleg sajnálom szerencsétlent.


Van aki az étellel jutalmazza magát és nem figyel oda a túlzott kalóriabevitelre és nem ellensúlyozza megfelelő mennyiségű mozgással. Van aki mozgásában korlátozott és ezért hízik el. Van aki hormonális gondokkal küzd. Van aki a fogamzásgátlóval borítja fel a hormonháztartását és ezért hízik el. Van akinek lassú az anyagcseréje és ezért hízik el.


Semmi baj velük, vidámak, jóllakottak, a gazdagságot szimbolizálják. Az amerikai emberek brutálisan el vannak hízva mert az ételeket hormonokkal tömik, mesterségesen ízesítik és a kereskedelemmel telef0sott világ és a verseny arra ösztökéli az éttermeket, hogy minél nagyobb adagokkal csábítsák be a vendégeket valamint így kitágul az emberek gyomra és egyre többet esznek.


Amerikában azt mondják 40% a megtermelt ételnek a kukában végzi, miközben a világ másik felén például Afrikában, sajnos milliók éheznek.

2013. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Én azt bírom, hogy amikor akárhol felmerül a kövérség téma, valahogy az oda író kövérek pont egész totál véletlenül mind egy szálig betegség miatt kövérek, pedig ők aztán az égvilágon mindent próbáltak már... seems legit.
2013. febr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Csak egy dolog szamit: kaloriak kint vs bent. Akinek lassu az anyagcsereje az kevesebbet hasznal el igy kevesebbet kene ennie. A pajzsmirigy sem epit a semmibol zsirt. Zabalnak ok rendesen
2013. febr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromban mindig szivattak, hogy gizda vagyok :D azóta jól nézek ki de aki dagadt volt mindig is az megmaradt annak :D de azért kicsit sajnálom őket. Amúgy meg az jut róuk eszembe, hogy miért nem sportolnak többet vagy fogyóznak? Van olyan haverom aki sperec alatt leadott több 10 kilókat mikor rájött hogy kicsit túlsúlyos és rengeteget eddz, egyáltalán nem kövér már.
2013. febr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Van egy táplálkozási irányzat, amibe belecsöppen gyakorlatilag minden (magyar) ember. Ezt látják, ezt hallják.. ehhez szoknak hozzá, és még meg is erősítik őket.


Ez: [link]


Ez egy sz.ar.

Tehát amint az ember elkezd jó magyarosa enni, reggel kenyér, evés után desszert, sok krumpli, rizs, joghurtok, túró, tejtermék ahogy csak kifér, édességek teljesen elfogadottak, így az lenne furcsa, ha nem lenne sok kövér ember.


Mondják, hogy senki sem fog fegyvert a fejükhöz, hogy sz.art vegyenek. Nem hiszem, hogy ez jó érv lenne. Amíg a müzlike meg a tejci van egészséges ételeknek kikiáltva (márpedig ezek vannak!) addig nem lehet a zsíros embereket hibáztatni az állapotukért.

Azért, mert valaki eszik egy rohadt süteményt, csokit, kólázik egyet nem fog sokat súlyosbítani az étkezését 70-80%-ban kitevő ócska kajákon, mégpedig ezek miatt kövérek. Tehát nagyrészt önhibájukon csaknem kívül esik, nem lehet azért hibáztatni valakit mert nem ismerik a legjobban titkolt tényeket, és hisznek az orvosoknak, a médiának.. ehhez idő kell mire újabb és újabb generációk felnőnek, és megtanulják hogy a tecsóban ne a kenyerekhez menjenek bevásárolni.. sok idő fog kelleni.

2013. febr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 MrPifta ***** válasza:
49%
Tudom, hogy én vagyok kisebbségben, de szerény véleményem szerint, szerintem a kövérek szépek. Én 120 kiló vagyok, a párom úgy 170. Nincs is szebb egy naaaaaaaagy, szakállas mackónál. Én sem akarok lefogyni, őt se szeretném ha megtenné.
2013. febr. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet pár kérdésem?

- nem zavar titeket a szív-érrendszeri betegségek jóval gyakoribb előfordulása?

- a bármikor kialakuló cukorbetegség?

- az ízületeitek komoly megterhelés bármilyen cselekvéskor?

- nem korlátoz ez a súly a mozgásban? 1 órás jóga vagy Taichi edzést végigcsinálni 100+ kilóval, le a kalapom azok előtt akik bírják.

2013. febr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Többségük lusta. Olvastam vhol, hogy azoknak a túlsúlyos aránya, akik tényleg egészségügyi probléma miatt nem tudnak fogyni, csak néhány százalék. A többségük képes lenne lefogyni, csak túlságosan lusta hozzá. Elég sok nővel beszéltem -főleg neten-akik fogyni akartak. Egyikük sem sportolt semmit, viszont mind sok édességet evett,de még ahhoz is lusták voltak, hogy utánanézzenek, mit kellene enniük.
2013. febr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!