Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik, hogy ennyire elváltoz...

Létezik, hogy ennyire elváltozott az arcom ettől?

Figyelt kérdés
Még 2011 első felében rámjött egy "rágási" kényszer és folyamatosan mozgattam az arcom mintha rágnék de elég durva szinten szinte folyamatosan csináltam és rendesen "ropogott" az állkapcsom és az arcom egész része is. Félek, hogy emiatt elváltozott az arcom formája . Ha szemből nézzük az arcom anno a homlokom ugyanolyan széles volt mint az arcom alsó része tehát teljesen egyenes volt az arcom széle. Most meg amikor tükörbe nézek a homlokom keskeny az arcom alsó része sokkal szélesebb úgymond körte formája lett a fejemnek. A kérdésem az lenne és azért is írtam a fogyókúra kategóriába mert nem csak ez történt a 2 év alatt hanem híztam 35 kilót is, hogy létezhet-e olyan hogy a rendszeres "arcropogtatásom" tól lett körte fórmájú a fejem vagy a 35 kiló hízástól?

2013. márc. 4. 14:45
 1/4 A kérdező kommentje:
21/F
2013. márc. 4. 14:57
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a +35 kg az oka.
2013. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te ritka idióta vagy, már ne haragudj...
2013. márc. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha az állkapcsoddal rágsz, szerinted, hogy lesz keskenyebb a homlokod, milyen logika alapján jutottál erre a következtetésre?

Naná, hogy a 35kg plusztól van, az már szép kis tokát csinál...

2013. márc. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!