Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Undorítóan dagadt vagyok és a...

Undorítóan dagadt vagyok és a páromat az zavarja, hogy én ezt utálom. Szerinte szép vagyok, de én gyűlölöm a testemet. A hullazsák állna csak jól rajta, mert olyan ronda kövér. Hogyan ne bántsam meg a páromat?

Figyelt kérdés
A páromat zavarja, hogy én nem érzem jól magam, mert kövér vagyok. Neki nem tetszik, hogy salátát meg húst eszem emiatt, mert hát ugyebár le akarok fogyni. Naponta 1 órát futok-kocogok, hogy végre szép lehessek, mert most ocsmány egy tunya tele.sz.rt zokni testben vagyok. A páromnak meg tetszik a "zsírpárnácska" meg a nagy s..ggem, de én ezt egyáltalán nem tartom egészségesnek, mert cukorbeteg és IR-es se akarok lenni később. No meg még a lépcsőn is nehéz felmenni a régi önmagamhoz képest, amikor még jól néztem ki. Mimimum vagy 20 kg-ot kéne fogynom, (de úton vagyok) de ez őt zavarja. Hogyan oldjam meg ezt?

2013. ápr. 3. 14:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%
Kár,hogy ennyi önutálat van benned.Jó,hogy nem egésszéges a túlsúly,de ettől még simán szerethetnéd magad és lehetne mellette fogyózni.Szóval a lelkeddel vannak dolgok,mert nem egézsséges leocsmányozni azt,ami legalább egy ember számára értékes.Szerintem ez aggasztja a párodat,nem a kilók ledobálása.Vagy az ,hogy tőle is így szabadulsz majd meg.
2013. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%

Az önutálat kihat a környezetedre is, ami rohadt idegesítő!

Ha barátnőm nekikezd, azonnal leállítom, mert a legidegesítőbb dolog, majd én eldöntöm, mi tetszik, nem kell rámerőszakolnia az önutálatát.

2013. ápr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
20%

Ha lefogysz, valami mást fogsz utálni magadon. Én inkább pszichológust javasolnék neked, hogy segítsen rendbetenni ezt az érzést.

Egyébként az egyáltalán nem érdekel, hogy a párodnak ÍGY tetszel? Valószínűleg ő a húsos lányokat kedveli, és nem a soványakat. Hiányolni fogja, hogy puha vagy és nőies. Az is rendben lesz, ha emiatt szakítani fog veled? Mert hogy benne van a pakliban.

2013. ápr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!