Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekszobába TV? :O

Gyerekszobába TV? :O

Figyelt kérdés
Sokfelé látom, hallom, hogy oviskorú gyerekeknek TV van a szobájukban. Szerintetek ez normális dolog? Nálunk csak a nappaliban van, azt is kb napi fél órát ha nézzük, el nem tudom képzelni, hogy hogyan jut odáig valaki, hogy egy kisgyerek szobájába tévét tegyen. Mit gondoltok?

2013. ápr. 3. 15:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
23%
Én 16 éves kora előtt nem tennék tv-t a gyerekem szobájába. Szerintem nem normális dolog. Csak elszigeteli, főleg az oviskorú gyereket.
2013. ápr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
39%
én kb 10 évesen kaptam meg a régi tévét, mert vettünk egy újat. erre szokták azt mondani hogy a bugyuta tv adók nevelik a gyereket. szerintem nem cserencsés :D
2013. ápr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk TV sincs. :D Lányom majdnem 3éves, de van hogy mesét néz, amikor dolgom van. Bekapcsolok neki 3-4tűzoltó Samet és addig hajat mosok pl. Szerintem nem a gyerek mesékkel van probléma, hanem a sok reklámmal, meg az erőszakos mesékkel. TV hálószobába amúgy is hülyeség szerintem, mert ott aludni, meg játszani kell, nem tévézni
2013. ápr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
33%

Nekem még kicsi a babám,3 hónapos,de már saját gyerekszobája van,amiben a TV is helyett kapott.

Szerintem nincs abban semmi rossz,ha a gyermek

meséket néz a TV-ben.

2013. ápr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezen megdöbbentem. Már a 3 hós gyerek szobájában van TV??? Végülis nem tudom miért csodálkozunk a fiatalok viselkedésén. :(
2013. ápr. 3. 15:49
 6/76 anonim ***** válasza:
50%
3 éves kislányom szobájában is van tv. Csak a mese csatornák vannak beállítva és van dvd- is, amin a saját kedvenc meséit nézi. Szerintem nincs ebben semmi rossz, ugyanúgy van minden nap mese könyvből is és a diavetítő is előkerül néha.De van olyan nap is hogy egyáltalán nincs is bekapcsolva a tv nála.
2013. ápr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 A kérdező kommentje:
Utolsónak: de mi a célotok azzal, hogy a gyerekszobában van a TV? Beküldöd a gyereket és amíg nézi, addig nyugi van, vagy mi? Igazából azt gondolom tudod Te is, hogy a meséket együtt érdemes nézni, hogy a felmerülő kérdésekre tudjon válaszolni a szülő. Az én gyerkőcöm ha mesét néz, folyamatosan kérdez, így van értelme, mert tanul belőle, de a bambulásnak ugyan mi értelme van?
2013. ápr. 3. 15:52
 8/76 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem semmi rossz nincs abban, hogy ott a TV. Az nem azt jelenti, hogy a gyerek egész nap azt nézi. Csak amikor az anyja híradót néz, akkor ő a sajátján tud mesét nézni.


Akkor van gond, ha egész napra le van pakolva a gyerek a TV elé és a fene sem foglalkozik vele.

2013. ápr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
50%
Miért gondolod kedves kérdező, hogy a gyerekek csak és kizárólag a tévé miatt olyanok, amilyenek? Nem vagy te egy kicsit korlátolt?
2013. ápr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 A kérdező kommentje:
Szerintem meg pont ez a rossz, amit írtam is, hogy a gyerek (főleg 6 éves kor alatt) ne nézzen egyedül mesét.
2013. ápr. 3. 15:54
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!