Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismeretlen fulbevalo. Mit tegyek?

Ismeretlen fulbevalo. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A ferjemmel 3 eve vagyunk egyutt.2 honapos a kislanyunk.Szulni nem ott szultem,ahol elunk,hanem a szulovarosomban a csaladomnal,hogy legydn majd segitseg,mert a ferjem dolgozik napi 6 orat masik varosban ott,ahol egyutt lakunk.Szoval 2 napja,hogy itt vagyok a ferjemnel,vegre egyutt a csalad..ma telefonalt a vedono,hogy jon,igy gondoltam kitakaritok kicsit..az egyik polcon egy fulbevalot talaltam,ami nem az enyem,se nem a csaladombol valakie,ezelott nem volt ott,mikor utoljara ott voltam meg a baba szuletese elotg..kerdore vontam a ferjemet es kiketekedtek a szemei,nagyokat nyelt es azzal jott h nem tudja,halvany lila goze sincs,mert rajtam kivul nem tette be no oda a labat es o sem volt..pedig rengetegszer takaritottam es soha nem lattam azt a fulbit...pont azzal arulja el magat szerintem,hogy azt mondja,nem tudja ki rakta oda..ha legalabb azt hazudna,hogy o rakta oda,mert itthon talalta a foldon,akkor meg el is hinnem,de igy.. lattam az arcan,hogy hazudik..nagyon nagyot csalodtam..megis mi tevo legyek most?Nem birok vele egy legterben lenni..ugy csinal,mintha nem tortent volna semmi :(
2013. ápr. 3. 15:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%

Hát..nehéz kérdés.

Éppen egyébként férfi is lehetett, akinek van felesége és az ő ékszerét vitte volna javítani, vagy bármi.

Mind a kettőt megtaláltad, vagy csak egyiket?

2013. ápr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Első godolatom az lenne,hogy direkt hagyta a polcon a nő akit odavitt
2013. ápr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem kérdezd meg a szomszédokat, már akivel jóban vagy, hogy láttak-e valamit...

Amúgy osztom az előttem lévő megállapítását... valószínűleg direkt hagyta ott a tulaja..


De az is lehet, - legyünk most naivak - hogy vmi buli volt, vagy haver átjött a bnőjével, aki mittomén, vmiért kivette a fülbevalóját és otthagyta...


De ne legyünk naivak:

megcsalt, a csaj meg ki akart bszni vele, s otthagyta a fülbevalóját...

2013. ápr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
33%
A leírtakból nagy a valószínűsége annak, hogy nőt vitt fel a lakásba, és mivel tagadja, az is nagyon valószínű, hogy nem takarítónőt vitt oda, hanem volt valami ketymety. Namost az a kérdés, hogy ha biztosan megtudod, hogy volt, akkor elválnál tőle? Mivel nemrég született gyereketek, adhatnál neki mégegy esélyt! Akkor viszont jobb, ha nem is firtatod az ügyet, legjobb, ha elfelejted a botlását! Mert ha kihúzod belőle az igazat, akkor lehet, hogy jobban fog fájni, mint így, hogy nem tudod 100%-ra.
2013. ápr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
Meddig voltatok külön?
2013. ápr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%
Nő vagyok, a múltkor telefonált unokatesóm (szintén nő) miután voltam nála, hogy megvan a fülbevalóm. Fingom sincs hogy hagytam ott, de ott maradt.
2013. ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Csak az egyiket hagyta ott.Nincsenek unokatesói,meg közeli hozzátartozói itt,mivel külföldi és mind kinn van..Talán úgy 3 hónapot lehettünk külön,de 2 hetente lejött megnézni minket..
2013. ápr. 3. 16:13
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

16:08

de unokatesód tudta hogy ott voltál


de a kérdező férje letagadott minden nőt aki arra járhatott


ha járt volna arra rokon nő vagy takaritónő vagy bárki aki bevallható,akkor azt mondta volna,hogy biztos az övé

2013. ápr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
96%

Inkább az a gáz, hogy "másik nő nem tette be a lábát", miközben ott egy női füli.

Biztos travi volt ott.

Na komolyra fordítva.

Én is rendszeres fülbevaló-elhagyó vagyok, kész gyűjteményem van a fél párokból.

Puhatolózz azért még.

2013. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
50%

Már az első bekezdésben több problémát véltem felfedezni


"A ferjemmel 3 eve vagyunk egyutt.2 honapos a kislanyunk"


Ne mondd hogy nem becsúszott gyerek volt...


"Szulni nem ott szultem,ahol elunk,hanem a szulovarosomban a csaladomnal,hogy legydn majd segitseg,mert a ferjem dolgozik napi 6 orat masik varosban ott,ahol egyutt lakunk"


A napi 6 óra semmiség, ennyi ideig nem hiszem hogy egy 2 hónapos kislánnyal nem lehetne egyedül elboldogulni.


"ma telefonalt a vedono,hogy jon,igy gondoltam kitakaritok kicsit.."



Hogy a szavaid mögé nézzek, nem hiszem hogy túl harmonikus házasságban éltek ti.

Mintha a középiskolai exbarátom példáját látnám (ki tudja talán pont ő az)... Csak azért vette el a barátnőjét mert sikeresen felcsinálta, utána pedig élnek egymás mellett/nélkül...

Legutóbb fél órán át csúszott térdenállva utánam...


Hogy mit tegyél?

Előbb tisztázd magadban a kapcsolatotokat.

2013. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!