Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjemmel külföldön élünk....

Férjemmel külföldön élünk. Babát várunk. Anyósom 3 hete halt meg, édesapám és a felesége, szüleim elváltak súlyos daganatos betegek. Nem lehet tudni, meddig lesznek. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Segítségként csak anyukám meg férjem anyujának testvére jöhet szóba, akik 1000 kmre laknak tőlünk és még dolgoznak. Tervezzük, hogy pár év múlva hazaköltözünk, de fogalmunk sincs, hova, nem nagyon van már rokonságunk. Van közöttetek olyan, aki hasonló helyzetben van, nincsenek már rokonai és pici gyereke van, külföldön él? Ebben az országban mi nem akarunk maradni, haza szeretnénk menni, mire óvodás lesz a gyerekünk. Mit tanácsoltok?
2013. ápr. 4. 11:37
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szia! Körülöttem rengetegen vannak így mint te. Ők úgy csinálják, hogy kint élnek de ídőnként hazajárnak. Mivel neked most jön a baba én rá koncentrálnék az ő jövőjét egyengetném, biztos vannak kint is barátaitok azoknak is vannak gyerekeik ő tőlük is kérhetsz segítséget ha az életetek folyamán kell, gyerekre vigyázni vagy más esetleg. Ha meg itthon közbe felgyorsulnak az események pár hónapra haza tudtok jönni ez addig megoldható szerintem míg a gyerek nem sulis. Akkor azért kötöttebek lesztek. Hazaköltözni én biztos nem tenném ha van kint biztos állásom a férjemnek is én kint tervezném a jövőmet. Ezt jobban át kellett volna gondolnotok gyerekválalás előtt, mert most kicsit bizonytalannak tnűsz nekem. Szerintem maradjatok kint és onnan intézzétek az ügyeiteket. Ha lelki segítség kell amit utóbb írtál, a férjed nem tud az lenni, vagy a barátaid, anyukád? Nem kell ehhez itthon lenni itthon sem tudsz többet tenni.
2013. ápr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ne gyertek haza mert nem fogtok jól élni...
2013. ápr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!