Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért piszkálnak ezzel, ha...

Miért piszkálnak ezzel, ha eddig pont ezt magyarázták?

Figyelt kérdés

Sosem volt szerencsém a társkeresésben. Pontosabban: senkinek sem kellek.

Eddig mindig azt szajkózták a barátaim és a haverjaim, hogy ne keressek, pláne ne legyek görcsös. Mert amikor nem számítok rá, akkor fog eljönni az igazi.


Több mint 1 éve történt egy dolog az életemben, melynek kapcsán jobban elgondolkodtam a világ működéséről, és a lelki egyensúlyról.

Azóta lemondtam arról, hogy barátnőm legyen. Nem keresek, nem képzelem el, és nem próbálkozok.


Most pedig azzal rágják a fülemet, hogy ha nem keresek nem is fogok találni. (mert rossz érzés látniuk, hogy egyedül vagyok) pedig tudják, hogy vágytam társra.


Valaki segítsen ezt a kettősséget megérteni.


u.i.: miért fáj az nekik, hogy nem próbálkozok senkinél, és ezzel sem adom meg a lehetőségét annak, hogy visszautasítsanak?


2013. ápr. 4. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Nekiugrasz az egyik falnak, nekiugrasz a másik falnak és csodálkozol, hogy mindkét helyen koppantál. Talán egy kicsit pontatlanul fogalmaztak Keress de ne görcsösen, igyekezz ismerkedni, de ne akard ráeröszakolni magad senkire, stb. Érthetö?
2013. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De én most így érzem jól magam. Most egészséges az önbecsülésem. Nincs szükségem visszautasításokra és egyéb dolgokra, hogy ismét tönkre menjek lelkileg.


Ahogy írtam, az eredmény így is úgy is ugyanaz.

2013. ápr. 4. 17:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok, csak én nő vagyok. Eddig azt hallgattam, hogy ne keressek, most meg azt, hogy hajrá, mindent bele...


Leszereltem őket annyival, hogy köszönöm az aggódást, de az ÉN életem, majd Én irányítom, és ha szükségem van segítségre, tudom, hogy rájuk számíthatok! :)


Sikeres keresgélést :)

2013. ápr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem fogok keresgélni, de azért köszi. Neked is minden jót!
2013. ápr. 4. 17:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, azt szoktam nekik mondani: Hogy köszönöm szépen, jól el vagyok egyedül és majd, ha úgy érzem szükségem van valakire fogok keresni. A másik pedig, hogy még fiatal vagyok, van időm.. 23/L
2013. ápr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nem keresés nagyon nem egyenlő a teljes elutasítással és lemondással...Te minkét esetben a végletet választottad, ezzel van gondjuk. Illetve a totál negatív hozzáállásoddal.
2013. ápr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!