Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti zokon vennétek,...

Nők, ti zokon vennétek, megsértődnétek ha tartós kapcsolatban a párotok/férjetek csak gumival lenne hajlandó veletek lenni?

Figyelt kérdés
Azzal indokolná, hogy 3 barátjának is úgy lett gyereke, hogy "elfelejtette" bevenni a csaj a tablettát.
2013. ápr. 4. 19:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%

Nem sértődnék meg. Inkább örülnék, hogy vállalja a felelősséget és előre gondolkodik. Ezzel rám is vigyáz, nem csak magára.


23/L

2013. ápr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
39%

IGEN mégpedig azért mert ez nagyfokú bizalmatlanságra utal

egyébként nem a gumi a bajom hanem a körítő szöveg

2013. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%
Én sem sértődnék meg, mivel gyereket sem akarok így tetszene is hogy ő maga is gondol a védekezésre..
2013. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem akartok babát, akkor nem kell megsértődni. Ha neki így is jó, hát legyen.
2013. ápr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%

mondd neki, hogy nagyon helyes, legalabb nem kapsz el semmi fertozest, mert 3 baratnod is elkapott mar valami nyavajat a pasijuktol.


hatha elgondolkozik.

2013. ápr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%
Összetenném a kezem egy olyan férfitől aki nem csak tőlem várja el a védekezést, hanem ő is tesz érte.
2013. ápr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
67%

Amikor egy nő írja, hogy véletlenül lett terhes és a barátja nem akar gyereket mit tegyen.

Akkor mindenki azt írja, hogy ha a pasi sem akart miért nem védekezett. Akkor most mégis miért baj, ha védekezik?

2013. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom igazából. Egyrészt örülnék, hogy fontosabb a védekezés, mint az élvezet, ugyanakkor valahol rosszul is esne a bizalmatlanság.
2013. ápr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem én lennék a világ legboldogabb felesége!

Nekünk 2 gyermekünk van és egyik sem tervezett baba. Először gyógyszer mellett lettem terhes, pedig tényleg rendesen szedtem, majd spirál mellett. Az első terhességet azért rettegtem végig, hogy mi lesz, ha beteg lesz a gyógyszer miatt (11 hetesen derült ki és addig én szedtem a fogamzásgátlót), a másodikat meg a spirál miatt, mert olyan helyen tapadt meg a kicsi, hogy a doki nem merte levenni, így vállaltuk, hogy esetleg a terhesség során okoz majd problémát. Szerencsére mindkét baba egészséges lett, és a világon mindennél jobban szeretjük őket, de nem kívánom újból átélni azokat az aggodalmakat és végigagyalt, végigsírt éjszakákat.

Én természetesnek vettem, hogy ezentúl marad az óvszer+spermicid, de férjem még mindig ellenzi, mert úgy neki nem olyan jó, én viszont képtelen vagyok elengedni magam ha nincs rajta gumi. Nálunk most azon meg a vita, hogy hogyan védekezzünk és sajnos úgy tűnik nehezen tudunk megegyezni.

2013. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hiszen nyílt lapokkal játszunk, és ha egyik fél sem akar gyereket, akkor ez nem lehet gond. Sőt dupla biztonság. Akkor van gond, ha egyik fél át akarja vágni a másikat...
2013. ápr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!