Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van velem, ha közben...

Miért van velem, ha közben férjhez akar menni? Szerethet egyáltalán?

Figyelt kérdés

Mindketten lányok vagyunk és 3 éve ismerjük egymást. 1 év után lett egy szünet és ekkor került a képbe a pasija, amit nagyon nehezen fogadtam, de mégis a szerelem erős dolog és mindig reméltem, hogy megint együtt tudunk lenni, majd miután megint összehozott minket az élet, titokban folytattuk. Most a pasi megkérte a kezét, ő meg belement, mert kell egy "normális" élet, velem úgysem tehet meg olyan dolgokat, amiket azzal a férfival. Annyira pocsékul érzem magam az egész miatt, hogy nem tudom leírni, szinte belebetegszem. Nekem 3 éve ő a legjobb és legfontosabb dolog az életemben, nagyon erős a kapcsolatunk. A pasast meg csak arra tartja, hogy a látszat meglegyen. Egyszerűen nem tudom ezt elfogadni, nagyon fáj. Rengetegszer átbeszéltük már és mindig tudatja velem, hogy szeretne velem élni, de ezt az ő életében nem teheti meg soha.

23/L


2013. ápr. 5. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki fontosabb a látszat mint te, akkor nem szeret eléggé. Lehet szépíteni, magyarázni de ez van.
2013. ápr. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge volt, valahol érthető. De neked is jogod van egy normális kapcsolathoz egy lánnyal, aki felvállal, és nem várja el, hogy titkos szeretőként éld le az életed.
2013. ápr. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a lány nem oszt meg veled mindent, csak hiteget. Szerintem nem csak a látszatra kell neki a pasi, mert azt másképp is meg lehetne oldani.
2013. ápr. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
23%
23 éves vagy és lezbikus. Szerintem ez önmagában elgondolkodtató. Te tényleg lezbikus vagy? Szerintem ő is feltette magának a kérdést. Ő ki fogja nőni ezt a betegséget, és hát. Veled se véletlen történik.
2013. ápr. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó! LeSzbikus a megnevezés es nem lehet "kinőni"
2013. ápr. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a szóban forgó partner nem leszbikus, hanem biszexuális. Talán a skálán a lányokhoz húz inkább, de nem zárja ki a férfiakat sem.

Az többet nyomott nála a latban, hogy a társadalom előtt felvállalhatja a férfival folytatott kapcsolatot, hiába a kérdezővel erősebb az érzelmi kötelék.

2013. ápr. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, csak pótlék vagy. De ezen mi nem egyértelmű?
2013. ápr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A biszexualitás nem mentség a hűtlenségre.
2013. ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!