Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, vagy ismertek...

Van itt olyan, vagy ismertek olyan házaspárt/párt akik nyitott kapcsolatban élnek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 14:24
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Hogy tud ez a dolog működni? Hogyan jutnak idáig párok, hogy ebben "egyezzenek meg"?
2013. ápr. 5. 14:26
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Ismerek, de fogalmam sincs.
2013. ápr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
3. válaszoló nálatok hogyan merült fel egyáltalán ez a dolog? Mármint a férjed ismerhetett már eléggé ahhoz, hogy tudja mennyire lennél hajlandó, vagy nem hajlandó ilyesmire. És mégis bepróbálkozott vele?
2013. ápr. 5. 14:41
 4/19 anonim ***** válasza:
29%
Nem eljutottunk idáig már mikor még csak jártunk így beszéltük meg . utolsó voltam
2013. ápr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Félreértések elkerülése végett azért mondanám, hogy én NEM ítélem el azokat, akik így élnek. Egyszerűen csak kíváncsi vagyok ezekre a dolgokra. :)
2013. ápr. 5. 14:43
 6/19 anonim ***** válasza:
50%
Ismert, persze, amikor felajánlotta, tudta, hogy én szerelmes vagyok belé, csak épp sz art rá. Neki más nők is kellettek, és így akarta megkapni a kényelmet, és a szórakozást is egyben.
2013. ápr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Kolléganőmék élnek így.

Kolléganőmnek nincs igénye a szexre mióta megvan a két gyerek (7 és 9 évesek).

A férj nagyon jó apa,mintaférj is lenne,ha lenne szex.

De nincs.Így ő a feleség beleegyezésével más nőkkel szexel.

De úgy,hogy a gyerekek ebből semmit nem vesznek észre,boldog pár ránmézésre,apuka reggel elviszi a gyerekeket iskolába,vállalkozó,napközben csinál amit akar,délután elmegy a feleségéért és a gyerekekért,aztán együtt tanulnak,játszanak,stb.

Lefektetik a gyerekeket és a férj még elmegy az aktuális nőjéhez.

Kolléganőnek ez jó (azt mondja),mert van férje,gyerekeknek apa,normális élet,de szexelni nem akar,férj engedve van,így működnek már 6 éve.

2013. ápr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%

14:41-es: "Eddig még egyikünk sem élt a lehetőséggel."


Ebböl az derül ki nekem, hogy ugyan ELVILEG nyitott kapcsolatban vagytok, de GYAKORLATBAN nem. Ugyanis egyáltalán nem biztos, hogy ha tényleg sok kerülne arra, hogy a társad mással van, akkor is ilyen nyugodtan vennéd tudomásul - nem te lennél az elsö, akinél az elmélet nem egyezik a gyakorlattal.

2013. ápr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

Igen, "jártam" egy ilyen férfival. Ők szinte kezdettől így éltek, már amikor csak párkapcsolatban voltak, akkor is. Mindkettejüknek ez volt a természetes. Megosztották egymással a tapasztalatokat is - nekem ez volt sok végül, hogy miután velem végzett erről beszélget a feleségével.


Akkor voltak együtt 8 éve, azóta eltelt még 6. Még együtt vannak, amennyire meg lehet állapítani, boldogok is.

2013. ápr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%
Főnököméknél van ilyen. Bár sose beszélték meg, de igazából mindketten tudják, hogy a másiknak több alkalmi partnere is van, de egyik sem szól érte semmit. Őket elsősorban a milliárdos nagyságrendű közös vagyon tartja csak össze, nem hiszem, hogy amúgy bármi érzelem lenne közöttük.
2013. ápr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!