Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az hogy a párommal a...

Normális az hogy a párommal a legsulyosabb dolgot sem tudom. Megbeszélni?

Figyelt kérdés

Hatalmas probléma adodott nálunk a párom nem fizeti a büntetéseit és mos kijött a levél ha nem fizet elviszik. Probáltam vele levezetni hogy mégis mi lesz velünk ha elviszik 2 gyerek is van. Azt mondta ö

Sze szedi a pénzt de nagyon kevés az idö rá. Nagyon mérges lett elzavart hogy fejezzem be mert az összes pénzét ránk költi. Mire én.azt válaszoltam neki hogy havi 4ezer ft csak van rä. Nagyon rosz a kapcsolatunk csak a gyerekek miatt aggodom. Hogyan kó

Zelitsem meg a témát? Vagy egyáltalán van valami segitségem valahonnan a gyerekek miatt? Anyum is rosz helyzetbe van ugyhogy ő kilöve. Köszönöm a válaszokat


2013. ápr. 5. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

mennyi a bünti?


amúgy napi 5000ft egy nap a sitten a büntiből, és totál másképp vannak kezelve, mint az elítéltek. a minap volt erről riport a fókuszban.

2013. ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Rengeteg van neki 120000ft de 1000rel. Űlik le mert a levélben benne van. Van neki még ezen kivül más is. Ha összeadom idöbe kb 3 év
2013. ápr. 5. 21:35
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha úgyis ennyire szar a kapcsolat, én nem aggódnék. Örülnék. A gyereknek is jobb egy nyugodt anya, mint az állandó veszekedés, vita.
2013. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nálunk csendes utálat van. Van valami lehetöségem lakni valahol a gzerekeimmel ha hirtelen lakás problémám akad?
2013. ápr. 5. 21:44
 5/13 anonim ***** válasza:

Mitől lenne lakásproblémád?

Amúgy anyaotthonba valszeg mehetsz, nem tudom.

2013. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire felelőtlen, akkor menjen dutyiba, most erre mit kéne mondjak? Felnőtt ember, el tudja dönteni, mit akar.
2013. ápr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Valami tanács vagy válasz ami ésszerü?
2013. ápr. 5. 22:21
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod vele megdumálni, nincs ésszerű válasz. Ha a házasságod szar, el kell válni, a gyerekeknek is jobb. ha nem tudsz hova menni, akkor lehet menni anyaszállásra, vagy mi a neve.

Nincs ésszerű válasz, mert semmit nem tudunk rólad, csak ezt a pár sort, meg hogy a férjed nem fizeti a büntit.

2013. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gyorsan gyors kölcsön neki is, és te is vállald be! Ebben a helyzetben ez jöhet szóba hirtelen, ha csak nem kaphatna fizetés előleget a cégtől ahol dolgozik és havonta vonnák tőle, kérdezzetek rá, de ha más nincs akkor Provident,mind a kettőtöknek még ha nem is a teljes összeget fedezné, de több, mint a háromnegyedét biztosan. A többit meg valahogy összekaparnátok, de az is lehet, hogy ketten kaptok annyit ami teljesen fedezi!
2013. ápr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Haha, és akkor utána a Providentnek tartozik, és majd azért ül...

De így élni, ahogy ti, kérdező...szerintem örülj ha elviszik, jobban jársz!

...nagyon mérges lett,elzavart hogy fejezzem be, mert az összes pénzét ránk költi...No comment!

2013. ápr. 6. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!