Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lebuktam a szüleim előtt....

Lebuktam a szüleim előtt. Kezdjek magyarázkodni, vagy tegyek úgy mintha semmi sem történt volna?

Figyelt kérdés

Szóval, kb 4 hete párom meglepett egy ajándékkal, hogy feldobjuk a szexet. Nem akartam anyuéknak elmondani, mert semmi közük hozzá. Szóval az átlátszó csomagolással együtt a szekrénybe raktam a segédeszközt, a farmernadrágok közé. Reggel vettem észre, hogy a nadrágok nem úgy vannak ahogy hagytam őket, az ajándékom sem azon a helyen volt, sőt a hozzá járó katalógus is egy polccal feljebb került, mint ahova raktam. Szóval, anyuék meglátták. Vagyis anyu biztosan. Kezdjek el nekik magyarázkodni, hogy miért van az ott? Ha anyu elmondja apunak, ő úgyis rá fog kérdezni. Ha nem ma, akkor hétvégén, mikor részeg lesz. (Párom főz, és csapunk egy kerti bulit). Vagy tegyek úgy, mintha semmi se történt volna? Anyu ma már célozgatott, hogy csináljak rendet a szekrényben. (Tény és való, hogy szekrényen belül káosz van, ami szem előtt van, azt mindig rendbe teszem.

Amúgy ti mit szólnátok ha egy vibrátort találnátok a lányotok szobájában? 19L


2009. szept. 21. 16:30
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Én csak véletlenül láttam meg, hogy neki is van. Gondolom akkor vette, mikor apukám több mint fél évig kórházban volt.
2009. szept. 21. 16:50
 12/29 anonim ***** válasza:
47%
Az igaz,hogy ez a te magánügyed.De nekem nagyon furcsa,hogy fiataloknak mért kell segédeszköz?Anélkül is jónak kellene lenni a szexnek,ha odafigyeltek a párotokra.
2009. szept. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

1, Ha anyud eddig nem tette szóvá, akkor nem is akarja, mert már megtehette volna. No para! Magyarázkodni tök felesleges.

2, Ha a 19 éves lányom szobájában vibrátort találnék, először zavarba jönnék, majd amikor ez elmúlna (pár másodperc), nem szólnék semmit, mert ez az Ő magánügye.

3, Ha Te (~a lányom) kezdeményeznéd a beszélgetést, nem is zárkóznék el, éppen mert 40 éves kor felett mégsem tarthat a zavarodottságom pár másodpercnél tovább, csak az első meglepetés erejéig. ;o)

2009. szept. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Szerettünk volna valami újat kipróbálni. Ne úgy képzeljétek el, hogy most állandóan azt használjuk. Heti egyszer, előjáték és utójáték közben. És ennyi. Szeretjük a változatosságot.
2009. szept. 21. 17:08
 15/29 A kérdező kommentje:
A szüleim épp nincsenek itthon, este jönnek haza. De tényleg lehet, hogy nem foglalkozik vele. Anyukám 56 éves.
2009. szept. 21. 17:10
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell magyarázkodni, külön felhozni. Ha rákérdez akkor őszintén elmondhatod. Olyan helyre tedd, ahol nem látják. Elvileg ennyi idősen a szekrényedbe már nem kell, hogy benyúljon bármiért is anyukád.
2009. szept. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
43%
Ismét egy gazdag fantáziával ellátott unatkozó vetődött közénk. Nem lenne az ő számukra egy külön kategóriát nyitni Kamukérdések címmel?
2009. szept. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
36%
Hát én szégyelném a helyedben magam már ne is haragudj !
2009. szept. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csinál ügyet a szexuális életetekből, akkor ezt is modernen fogja fel, max meglepődött. :P
2009. szept. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem kell megmagyarázni teljesen természetes dolog nincs benne semmi szégyellnivaló, főleg hogy anyukád is használja, így tudja hogy mi ez, és mire való, és miért jó. Szerintem ha felhoznád anyukádnak kellemetlenebb lenne mint neked, hogy megtalálta. Nincs ebben semmi. Ha mégis rosszul érzed magad miatta, akkor teljesen természetesen viccesen és nevetve megkérdezném anyukámat hogy megtaláltad a vibrimet? De mondom, szerintem ő érezné magát kellemetlenül. Szóval nincs ezen it témázni.
2009. szept. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!