Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén nektek elfogadható...

Őszintén nektek elfogadható lenne, egy házasságban, kapcsolatban, ha a párotok füvezne?

Figyelt kérdés
Napi rendszerességgel, mondván, hogy az nem drog és ez az egyetlen dolog, ami jól ellazítja.
2013. ápr. 6. 11:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Akár egészséges, akár nem, a lelkét akkor is megmérgezi és egyre jobban elveszíti önmagát. Vagy leszokik, vagy nekem nem kéne, ugyanis én nem tudnám leszoktatni, ha ő nem akarja, nekem meg nem hiányozna az, hogy lehúzzon. Amúgy meg nem egy ember került már füvezés miatt rehabra, de tök mindegy.
2013. ápr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen NEM!
2013. ápr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2013. ápr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem elfogadható!
2013. ápr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
61%
Alkalmi füvezés nem zavarna, de a napi az már sok! Pont olyan, mintha napi egy felest lehúzna, ami már alkoholizmus!
2013. ápr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom jelenleg drogelvonón van. Keményebb drogokat fogyasztott napi szinten. Ideig-óráig elvoltunk így, de muszáj volt meglépni ezt. Mellette maradok és támogatom, bizakodom, hogy sikerrel jár és normális életet élhetünk.

Természetesen a fű sem fér már bele.

2013. ápr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
86%

A fü AZ DROG, akármit is mond.


Nekem egyáltalán nem férne bele komolyn kapcsolatba, de napi szinten kizárt, hogy elfogadjam.


Ilyen emberre nem lehet számitani, mert egyre többet fog kivánni, az utolsó fillért is rákölti, ha éppen "kell" neki, ezen kivül ettöl ugyanúgy leépül az agya, mint minden más drogtól, a személyisége is idövel teljesen megváltozik.


A helyedben ezt a kapcsolatot minél elöbb befejezném, mert ebben te is tönkremégy. De ha feltétlen ragaszkodsz ahhoz, hogy vele maradj, gyeretek SEMMIKÉPPEN ne szülj igy.

2013. ápr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
59%
napi rendszerességgel kizárt! Félévente 1-2x talán még beleférne...
2013. ápr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
98%
Nem!! Meg fel evente sem. Eleg baj, ha mashogy nem tud ellazulni, keressen fel egy pszichiatert.
2013. ápr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%
Nem,ez már függőség és ebből gyakran tovább lépnek keményebb drogokra.Hosszú távon pedig a mentális képességek csökkenését eredményezi.De nem fogod tudni meggyőzni.Néhány füves cigit ki lehetne váltani sporttal,az is feszültség csökkentő hatású.
2013. ápr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!