Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Testvéremet hogy vegyem rá erre?

Testvéremet hogy vegyem rá erre?

Figyelt kérdés
Már nem lakik otthon, de én végettem fizeti az internetet, nekem pedig nincs szükségem az internetre, mert ha leülök a gép elé, egész nap netezek, és nem csinálom meg a feladataiamat.Megkértem a testvérem, hogy bontsa fel a szerződést a szolgáltatóval, de azóta is fizeti a netet.
2013. ápr. 6. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor mondasd le te a netet! :)
2013. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
neki az aláírása kell
2013. ápr. 6. 13:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jól jön még neked az a net, felesleges lemondatni, biztos nem drága.
2013. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem olcsó, és mondom nem jó nekem a net, mert képes vagyok előtte ülni egész nap, bezzeg amikor rossz volt net ismét normális életet éltem
2013. ápr. 6. 14:06
 5/8 anonim ***** válasza:

önuralom kérdése az egész. eddig mindenki, akit ismerek, képes eltölteni a napot a gép előtt net nélkül is.

rávenni pedig úgy lehetne, hogy ez neki pénzkidobás tulajdonképpen. de ha nincs neted, akkor az nem lenne jó, mert gondolom a munkahelyi/oktatási anyagokat nem a postás hozza, ahogy a bankszámla-egyenleget és a közlekedési híreket sem.

2013. ápr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
iskolában van wifi
2013. ápr. 6. 14:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy függő lettél, és 3-6 hónapra (tehát nem véglegesen) de mondja le a te érdekedben!
2013. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azért az iskolában van wifi nem a legbiztonságosabb dolog, de ha neked nem baj, hogy megszerzik a bankszámla-adatodat, vagy nem tudod megcsinálni a beadandót, mert szünetben nem tudsz wifizni a suliban, akkor nyugodtan.
2013. ápr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!