Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én is utáljam ezért a testvére...

Én is utáljam ezért a testvéremet?

Figyelt kérdés
A ház amelyben élünk egy faluban van,fele a testvéremé fele az enyém.A tesomék a közeli városban laknak albérletben mert három gyerekük közűl kettő beteg és közel kell lenniük.Én a két lányommal,anyukájukkal és anyámmal élek itt.Lányaim és anyukájuk utálják a testvéremet és az ő családját.Talán az lehet az oka,hogy régen nagyon sok adósságot halmozott fel és ennek nagy részét én fizettem ki.Anyu és én most is segítünk nekik ahol tudunk de egyre kevésbé megy.Már csak egy adóssága van amit nem tud fizetni mert munkanélküli.Ezért van rá esély,hogy árverezni fogják a közös házunk rá eső részét és már nekem sincs semmi lehetőségem,hogy mentsem a helyzetet mégsem tudom utálni őt ezért.
2013. ápr. 6. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet utálni, csak attól senkinek nem lesz jobb.
2013. ápr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudnám utálni a testvéremet. Mindig számíthatunk egymásra. És a gyerekeimet is úgy nevelem, hogy szeressék egymást és tartsanak össze, hiszen a szülők sem élnek örökké. Ők lesznek ott egymásnak az életben.
2013. ápr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Anyukáddal közös házat árverezik?


Nem tudtok ágy vagy szobabérlőt odavenni?


Csak egy ötlet.


Nekem is közös házam van a testvéremmel,nekem csak kifizetni kell őt. Mivel lassan megy ő is utál engem, nem is beszélünk. A háttérben azonban más van, irig y a szakmai sikereimre. A közös ház és a kötelességem felé egy jó ürügy hogy utáljon.

2013. ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy én értelmeztem, ez szerencsétlenség a részéről, nem bűn.
2013. ápr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg szerencsétlen a sorsa de a sok hitelt senki sem kényszerítette rá.És nem tudnám utálni.Rossz nekem,hogy a gyerekeim így éreznek de ez van.A házat féltem nagyon.Lenne lehetőség,hogy anyu nevére irassuk a testvérem részét de horror pénz.
2013. ápr. 6. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!